Sklep internetowy iSpot APR

4,5 na podstawie 783 opinie

691770843

Lista placówek w Twojej okolicy

Łódź, al. Piłsudskiego 15/23 (042) 290 96 30; (042) 290 96

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 9.30 - 21
Niedziela 10 - 20
Łódź, Jana Karskiego 5 (042) 290 96 20; (042) 290 96

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota 10 - 22
Niedziela 10 - 21

Statystyki sklepu z 759 ankiet Zaufanych Opinii

Najczęstszy czas realizacji zamówienia.
3% Przypadków sklep anulował zamówienie.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  0
  Pomimo informacji na stronie brak oraz informacji otrzymanej od przedstawiciela sklepu, brak towaru w sklepie. Niekompetentna obsługa niepotrafiąca udzielić informacji o produkcie. Sklep: Atrium Promenada.
 • Użytkownik Ceneo
  Użytkownik Ceneo
  0
  Nie polecam , 14 dni czekałem za Ipadem za który zapłaciłem i którego nie otrzymałem. Straciłem dotację dla firmy ,gdyż w wyznaczonym terminie nie mogłem okazać się sprzętem z który zapłaciłem ,a moje prośby o szybki zwrot pieniędzy gdyż będę miał kontrolę były bez odzewu. Tragedia.
 • TB
  TB
  0
  Nie polecam nikomu zakupów w tej firmie a tym bardziej serwisowania urządzeń gdyż może zostać ono uszkodzone i nikt za to nie poniesie konsekwencji. Same problemy i kompletny brak szacunku do klienta. Ż E N A D A !
 • Marian
  Marian
  5
  Polecam sklep, żadnych problemów z zakupem nie doświadczyłem. Pewne "oficjalne" źródło nie tylko iPhonów. Przy okazji różnego rodzaju promocje na produkty marek "zaprzyjaźnionych" z Apple.
 • Bartexx
  Bartexx
  5
  Wszystko spoko. Dość szybko dałem radę kupić nowy komputer na raty, co w innych miejscach niekoniecznie było tak łatwe.
 • Piotr
  Piotr
  4
  Wszystko ok, sklep oceniam pozytywnie. Na plus spory wybór niemal wszystkiego, co związane ze sprzętem elektronicznym, w jednym miejscu, przejrzyste kategorie, można znaleźć dobrej jakości, cenionych firm akcesoria, od pokrowców do także np. dysków i głośników bluetooth, wszystko ładnie opisane.
 • marek
  marek
  5
  Kilkukrotnie robiłem zakupy w ispot i nie mogę się czepiać. Zawsze znajdę też jakieś ciekawe promo - duży plus. Polecam!
 • ni...
  ni...
  5
  Wielki plus za szybką wysyłkę, zamawiałam prezent w ostatniej chwili i doszedł już na drugi dzień po zamówieniu :)!
 • paw_ba
  paw_ba
  5
  Fachowa obsługa i dobry serwis, kupowałam u nich telefon, później gdy go zalałam, dano mi telefon zastępczy na czas naprawy (a ta poszła dosyć sprawnie)
 • Marta
  Marta
  5
  Fajny sklep, bardzo miła i pomocna obsługa, na pewno wrócę tu nie raz :)
 • monika_
  monika_
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Przesyłka dotarła szybko i była solidnie zapakowana. W razie wątpliwości mogłam liczyć na życzliwą pomoc Pani z infolinii.
 • Michał
  Michał
  5
  Bardzo sprawnie. Otrzymałem dobrą sugestię podczas kontaktu telefoniczniego o możliwości zakupu na raty. Przesyłka doszła po 2 dniach, solidnie zapakowana. sprzęt (iPhone5) na razie hula bez zarzutów.
 • H...k
  H...k
  0
  Przez ponad trzy tygodnie nie potrafią zwrócić środków zerwaną umowę, kłamiąc przy każdym kontakcie w sprawie zwrotu.
 • M...
  M...
  0
  Kompletna porażka, zadzwoniłem z zapytaniem o dostępność towaru w sklepie. Sprzedawca poinformował mnie o możliwości zakupu przez telefon i zobowiązał się do dostarczenia towaru w wyznaczonym terminie. Towar nawet nie został nawet wysłany w terminie, w którym miał być dostarczony. Po 15 dniach dostałem maila o konieczności wysłania numeru rachunku bo zwrot na kartę nie jest możliwy. Szesnastego dnia dostałem maila, że dopiero anulowali sprzedaż i informację o zamówieniu "Jeśli było ono przedpłacone, niezwłocznie w ciągu do 7 dni roboczych zwrócimy środki na konto lub na kartę, czyli tak jak zostały wpłacone. Zwrot środków na kartę zlecany jest natychmiastowo po naszej stronie, prosimy jednak o oczekiwanie na zwrot po stronie banku." W stosunku do mnie firma nie jest uczciwa a takie załatwianie sprawy pokazuje jawne oszukiwanie klienta i przetrzymywanie cudzych środków. Z działania sprzedawcy można odnieść wrażenie, że chciał sobie poprawić wynik sprzedaży.
 • A...1
  A...1
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam. Towar zabezpieczony znakomicie. Zgodny z opisem. Jakoś bardzo dobra.
 • f...e
  f...e
  3
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Zwlekali tylko z wysyłką, pewnie nie mieli towaru na stanie albo ktoś zapomniał towar wysłac, co było irytujące.
 • M...ł
  M...ł
  5
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
 • I...o
  I...o
  5
  Naprawdę fajne zakupy w tym sklepie. Towar w niecałe 24 godziny od zamówienia u mnie na biurku. Chyba tak szybko wysyłali, że nie zdążyli napisać, że wysyłają, i podać nr przesyłki. W sumie to mały szczegół, ale dla mnie ważny (i sądzę, że dla wielu innych kupujących również), gdyż wiedząc o wysyłce przesyłki mogę sobie ustawić odpowiednio czas - czy to w pracy, czy też w domu. Tak więc - popracujcie jeszcze Państwo nad kontaktem z klientami, bo poza tym nie mam żadnych uwag i wystawiam ocenę bardzo dobrą.
 • R...
  R...
  1
  towar mimo płatności online nie otrzymałem a mineły 3 tygodnie . paranoja i smutek ze taka firma nie potrafi dostarczyć towaru który defakto jest już mój.
 • A...
  A...
  0
  Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

Brak opisu