Szukasz

Myszy i trackballe Łódź

i okolice
Myszy i trackballe
Myszy i trackballe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Apple Magic Mouse 2 Biała (MLA02ZM/A)

5
Apple Magic Mouse 2 Biała (MLA02ZM/A)
Zepsuł mi się poprzedni magic mouse i musiałem się przesiąść na zwykłego logitecha. Apple nie ma sobie równych, jak dobrze, że mogłem wrócić do myszki z gładzikiem!

SteelSeries Rival 110 Czarny (62466)

5
SteelSeries Rival 110 Czarny (62466)
Jeśli chodzi o parametry sensora to polecam poczytać recenzje. Na ile zdołałem stwierdzić - rzeczywistość się zgadza. W kwestii wygody mszka walczyła z paroma innymi konstrukcjami i w zasadzie wystarczy, że zacytuję moje słowa po wzięciu jej do ręki w sklepie: "ok, może pan pakować i odłożyć te pozostałe" ;-) Jak dla mnie (ręka M/L ze wskazaniem na L, głównie palm, czasem claw grip, preferowane średnie czułości) idealna w chwycie i masie.

SteelSeries Rival 600 Czarna (62446)

5
SteelSeries Rival 600 Czarna (62446)
Fantastyczna mysz. Wspaniała ergonomie, mysz idealnie leży w dłoni. Bdb jakość użytych materiałów. Fajny 'klik' przycisków. Można wszystko idealnie spersonalizować przez software i zsynchronizować z innymi elementami steelseries (klawiatura, podkładka prism). Dodatkowo mysz ma 8 ciężarków, które moża użyć do dopasowania wagi do swoich potrzeb. 3 duże ślizgacze zapewniają dobry poślizg, a bardzo czuły sensor to gwarancja precyzji. Po przesiadce z Rivala 300, to skok jakościowy. polecam.