Szukasz

Klawiatury Łódź

i okolice
Klawiatury
Klawiatury
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Logitech K380 Szara (920-007582)

4,5
Logitech K380 Szara (920-007582)
Klawiatura jest bardzo ergonomiczna. Niewielka szerokość pozwala wygodnie pisać i z łatwością operować myszką. Nie trzeba nienaturalnie wyginać ramienia żeby ominąć blok nawigacji i numeryczny, bo go nie ma :-) Wypada też korzystnie w porównaniu z MS Sculpt Ergonomic, gdzie mimo braku bloku numerycznego wciąż trzeba przesunąć myszkę aż o 8 cm dalej niż w przypadku K380. Klawiatura jest też bardzo cienka przez co wciąż wypada wystarczająco dobrze przy MS Sculpt Ergonomic z pochyleniem do przodu. Wszystkie klawisze są bardzo dobrej jakości, łącznie z klawiszami funkcyjnymi/multimedialnymi, które w MS Sculpt są inne. Jedyna wada to, że klawiatura wymaga oprogramowania Logitech Options żeby klawisze multimedialne działały jak zwykłe klawisze funkcyjne.

Genesis Thor 300 TKL Czerwone Przełączniki Podświetlana (NKG-0944)

4,5
Genesis Thor 300 TKL Czerwone Przełączniki Podświetlana (NKG-0944)
Klawiatura jest bajeczna! Bardzo ładny kolor podświetlenia + pięknie wygląda :) Ja kupiłam wersję z blokiem numerycznym z boku ;) Jest ciężka oraz głośna, ale to tylko podstawowe minusy klawiatury mechanicznej ;) Ogólnie... Jest świetna do każdego typu gier, pisania i zajęć domowych :) Polecam serdecznie ^^

Modecom Volcano Lanparty (KMCLANPARTYU)

5
Modecom Volcano Lanparty (KMCLANPARTYU)
Klawiaturę użytkuję od kilku miesięcy i szczerzę mogę ten sprzęt polecić. Dzięki zmianie typu klawiatury z membranowej na mechaniczną szybkość pisania zdecydowanie uległa poprawie co usprawniło korzystanie z komputera (15h dziennie). Jako zaletę uznaję ciekawy design i dobre podświetlenie oraz ergonomię pracy.