Candy TRIO 9503/1X/U Łódź

4,75
2 opinie

To niezwykłe urządzenie, które łączy w sobie aż trzy różne elementy: kuchenkę elektryczną, piekarnik oraz zmywarkę. Takie połączenie to doskonałe rozwiązanie dla niedużych kuchni lub domków letniskowych, gdzie przestrzeń kuchni jest ograniczona. Urządzenia firmy CANDY są niezwykle wydajne i …

od 4 489 Najbliżej: 1,1 km

Liczba ofert: 31

Oferta sklepu

Opis

To niezwykłe urządzenie, które łączy w sobie aż trzy różne elementy: kuchenkę elektryczną, piekarnik oraz zmywarkę. Takie połączenie to doskonałe rozwiązanie dla niedużych kuchni lub domków letniskowych, gdzie przestrzeń kuchni jest ograniczona. Urządzenia firmy CANDY są niezwykle wydajne i niezawodne. Płyta ceramiczna CANDY TRIO 9503/1 X/U to połączenie maksymalnej ergonomii oraz funkcjonalności. Płyta wykonana została z czarnego szkła ceramicznego i posiada 4 strefy grzewcze, składające się z elementów grzejnych HiLight.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
  • Candy

Opinie Candy TRIO 9503/1X/U Łódź

Ocena ogólna
4,75 na podstawie 2 opinie
  • Użytkownik Ceneo
    4,5
    Mówił mi o tym urządzeniu znajomy jeśli poszukuję czegoś do mieszkania pod wynajem to dobra opcja. Fakt, jeśli podzielę kwotę to mam trzy różne urządzenia, ale też zajęte więcej miejsca! Idealne na wynajem pod kawalerkę! :) Myje naczynia, Ugotuję obiad i upiecze ciasto!
  • Użytkownik Ceneo
    5