VOLT sinusPRO-2000W 24V/230V 1400/2000W Lipno
33 opinie
Zasilacz awaryjny SINUS PRO-2000W 24V VOLT SINUS PRO UPS 2000W to należący do serii SINUS PRO awaryjny zasilacz komputerowy z cechującą się wysoką sprawnością przetwornicą DC/AC typu czysty sinus (pure sine wave). W przypadku zaniku napięcia z sieci 230 V lub fotowoltaiki urządzenie przełącza się w …
od 729,99 Najbliżej: 0,3 km
Liczba ofert: 13
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz awaryjny SINUS PRO-2000W 24V VOLT SINUS PRO UPS 2000W to należący do serii SINUS PRO awaryjny zasilacz komputerowy z cechującą się wysoką sprawnością przetwornicą DC/AC typu czysty sinus (pure sine wave). W przypadku zaniku napięcia z sieci 230 V lub fotowoltaiki urządzenie przełącza się w tryb pracy (battery mode), co pozwala na dalszą pracę systemu i jest zabezpieczeniem przed bezpowrotną utratą danych. Cechą odróżniającą zasilacze awaryjne typu sinus od klasycznych i prostych przetwornic AC/DC jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu czysto sinusoidalnym, identycznego jak w sieci energetycznej. Urządzenie oferuje funkcje DC/AC typu czysty sinus (pure sine wave), funkcje przełącznika awaryjnego typu UPS, funkcje stabilizatora napięcia sieciowego (AVR) oraz ładowarki akumulatorowej (prostownika), a także zabezpieczenia niezbędne do pracy zasilacza z regulatorem solarnym i fotowoltaiką. Dzięki zastosowaniu kolorowego wyświetlacza możliwe jest monitorowanie najważniejszych parametrów pracy układu. Prezentowany VOLT SINUS PRO UPS 500W należy do serii zasilaczy awaryjnych typu "line-interactive". Charakterystyka urządzenia Jedno urządzenie pełni trzy funkcje - przetwornicy DC/AC, zasilacza awaryjnego UPS oraz automatycznej ładowarki do akumulatorów Zastosowany w przetwornicy transformator toroidalny zapewnia wysoką sprawność i niski prąd jałowy Energooszczędność w porównaniu ze starszymi urządzeniami wykorzystującymi transformatory z rdzeniem typu E Szybki 32-bitowy mikroprocesor - dokładna i bezawaryjna praca Intuicyjna i prosta obsługa dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED, który informuje o aktualnym stanie pracy urządzenia (napięcie wejściowe i wyjściowe, stan baterii, ładowanie itp.) Przetwornica wytwarza na wyjściu czyste napięcie sinusoidalne, co umożliwia pracę praktycznie z dowolnym rodzajem obciążenia Wysoki prąd ładowania akumulatorów (dokładne wartości w tabeli ze specyfikacjami technicznymi) Możliwość zmiany prądu ładowania za pomocą przycisku i wyłączenia ładowarki Szybkie przełączanie z zasilania sieciowego na tryb pracy jako UPS - gwarancja nieprzerwanej pracy podłączonych urządzeń Inteligentne sterowanie wentylatorem chłodzącym, zależne od rzeczywistej temperatury urządzenia i stanu pracy przetwornicy Przełącznik priorytetu pracy AC (sieciowy)/ SOLAR (bateryjny) Elementy wyświetlacza i symbole
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • VOLT
Model
  • 3SP200024W
Moc
  • 1400 / 2000W
Waga
  • 12,5 kg
Napięcie ładowania
  • 27,6V±0,6V
Napięcie wyjściowe
  • 230V 50Hz
Automatyczny regulator napięcia sieci AVR
  • 140-275 VAC
Zakres napięcia wejściowego (sieć)
  • 140-275 VAC
Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
  • tak
Zabezpieczenie przeciążeniowe
  • przy obciążeniu 120% IPS automatycznie się wyłącza
Zabezpieczenie przed zwarciem
  • (automatyczne wyłączenie)
Temperatura
  • 0-40 st. C
Opinie VOLT sinusPRO-2000W 24V/230V 1400/2000W Lipno