MONITOR SAMOCHODOWY TFT-4.3/CAR-1 4.3" Lipno
wielkość – 4,3” format wyświetlacza – 16:9 system obrazu – PAL / NTSC rozdzielczość ekranu – 480 x 272 kontrast – 350:1 napięcie zasilania – 12 VDC Oferowany monitor LCD idealnie nadaję się do montażu w samochodzie jako monitor do podglądu z kamery cofania. Posiada dwa wejścia sygnału z dwóch …
od 77 Najbliżej: 48 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
wielkość – 4,3” format wyświetlacza – 16:9 system obrazu – PAL / NTSC rozdzielczość ekranu – 480 x 272 kontrast – 350:1 napięcie zasilania – 12 VDC Oferowany monitor LCD idealnie nadaję się do montażu w samochodzie jako monitor do podglądu z kamery cofania. Posiada dwa wejścia sygnału z dwóch niezależnych źródeł. Jedno z wejść dedykowane jest do podłączenia kamery cofania. Pozwala na automatyczne przełączanie się na sygnał z kamery w momencie włączenia jej. Za pośrednictwem menu możemy regulować jasność, kontrast oraz nasycenie kolorów. Możliwa jest zmiana proporcji ekranu 16:9 / 4:3. Menu dostępne jest w 13 językach w tym również w języku polskim.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • ABC Vision
Model
  • TFT-4.3/CAR-1
Rodzaj
  • Monitory
Opinie MONITOR SAMOCHODOWY TFT-4.3/CAR-1 4.3" Lipno