Konwerter napięcia KEMOT 1600 W / 2000 VA Lipno
Przetwornica napięcia konwerter KEMOT 1600W/2000VA Kemot Konwerter napięcia Chcesz korzystać z zagranicznych urządzeń elektronicznych w Polsce lub zasilać polski sprzęt podczas podróży po Europie? Dwukierunkowy konwerter napięcia o mocy znamionowej 1600 W to wszechstronne rozwiązanie, które …
od 257,99 Najbliżej: 45 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Przetwornica napięcia konwerter KEMOT 1600W/2000VA Kemot Konwerter napięcia Chcesz korzystać z zagranicznych urządzeń elektronicznych w Polsce lub zasilać polski sprzęt podczas podróży po Europie? Dwukierunkowy konwerter napięcia o mocy znamionowej 1600 W to wszechstronne rozwiązanie, które bezpiecznie i efektywnie przekształca napięcie zmienne AC-230V do AC-115V oraz odwrotnie. Dzięki temu możesz łatwo i bez problemów używać urządzeń z USA w Polsce, lub zasilać polskie urządzenia w krajach, gdzie napięcie jest inne. Niezawodna jakość Solidna obudowa wykonana z metalu oraz nowoczesne podzespoły, w tym transformator toroidalny, zapewniają niezawodność i wysoką sprawność działania. Nasz konwerter łączy funkcjonalność z trwałością, oferując pewność i bezpieczeństwo użytkowania w każdej sytuacji, dzięki temu możesz cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem sprzętu w różnych warunkach. EOL: NIE Producent-kod produktu: URZ3423 Marka: kemot Jednostka sprzedaży: szt. Opakowanie wysyłkowe: karton Ilość opakowań: 1 Gabaryt: W010G010-A-1 Producent-nazwa: LECHPOL ELECTRONICS LESZEK Spółka komandytowa Producent-adres: ul. Garwolińska 1 Producent-kod pocztowy: 08-400 Producent-miasto: Miętne Producent-email: serwis@lechpol.pl ADR: Nie Producent-kraj: PL Moc znamionowa: 1600 W 2 tryby pracy: 230 V > 115 V / 115 V > 230 V Napięcie wejściowe: 230 VAC lub 115 VAC Napięcie wyjściowe: 115 VAC +/-10% lub 230 VAC +/-10% Kształt napięcia wyjściowego/wejściowego: sinusoida Napięcie wyjściowe: jedna faza Efektywność wyjściowa: >= 80% Funkcja miękkiego startu Czas opóźnienia: =< 1 s Transformator: toroidalny 3 gniazda wyjściowe: amerykańskie, niemieckie, francuskie (polskie) Zabezpieczenia: przed przeciążeniem, zwarciem, przegrzaniem Temperatura pracy: 0-40°C Temperatura przechowywania: 15-45°C Wilgotność powietrza: 10-90% Waga: 6,5 kg Wymiary: 24 x 17 x 15 cm Konwerter napięcia Chcesz korzystać z zagranicznych urządzeń elektronicznych w Polsce lub zasilać polski sprzęt podczas podróży po Europie? Dwukierunkowy konwerter napięcia o mocy znamionowej 1600 W to wszechstronne rozwiązanie, które bezpiecznie i efektywnie przekształca napięcie zmienne AC-230V do AC-115V oraz odwrotnie. Dzięki temu możesz łatwo i bez problemów używać urządzeń z USA w Polsce, lub zasilać polskie urządzenia w krajach, gdzie napięcie jest inne. Niezawodna jakość Solidna obudowa wykonana z metalu oraz nowoczesne podzespoły, w tym transformator toroidalny, zapewniają niezawodność i wysoką sprawność działania. Nasz konwerter łączy funkcjonalność z trwałością, oferując pewność i bezpieczeństwo użytkowania w każdej sytuacji, dzięki temu możesz cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem sprzętu w różnych warunkach.