Kodak Fotoramka Cyfrowa 10.1'' (RCF1012W) Lipno
KODAK FOTORAMKA CYFROWA RCF-1012W 10.1" Ramka Dotykowa Zdjęcia Wspomnienia Ramka cyfrowa Kodak RCF-1012W to elegancki i nowoczesny sposób na codzienne dzielenie się wspomnieniami w najwyższej jakości obrazu. Duży ekran dotykowy 10,1 cala zapewnia wyraźny, żywy i realistyczny obraz Wysoka …
od 339,15 Najbliżej: 0,3 km
Liczba ofert: 13
Oferta sklepu
Opis
KODAK FOTORAMKA CYFROWA RCF-1012W 10.1" Ramka Dotykowa Zdjęcia Wspomnienia Ramka cyfrowa Kodak RCF-1012W to elegancki i nowoczesny sposób na codzienne dzielenie się wspomnieniami w najwyższej jakości obrazu. Duży ekran dotykowy 10,1 cala zapewnia wyraźny, żywy i realistyczny obraz Wysoka rozdzielczość idealna do prezentacji zdjęć i filmów Wbudowana pamięć 32 GB . Obsługa USB i kart SD możliwość łatwego rozszerzenia pamięci. Łączność WiFi umożliwia przesyłanie zdjęć z dowolnego miejsca na świecie Kompatybilność z aplikacją KODAK Digital Frame szybka synchronizacja i wygodne zarządzanie treściami Funkcje dodatkowe – zegar, kalendarz, prognoza pogody, odtwarzacz muzyki Dotykowy interfejs intuicyjna i wygodna obsługa urządzenia Elegancki design pasuje do każdego wnętrza 10'1 calowy ekran dotykowy HD to solidny element, który zapewnia dobrą jakość obrazu. Dzięki odpowiedniej rozdzielczości, proporcjom i odwzorowaniu kolorów, zdjęcia i filmy wyświetlane na tej ramce będą wyglądać atrakcyjnie i realistycznie. Duża pamięć ramki 32 GB przechowuj do 40 000 zdjęć i korzystaj z nich przez całe życie. Ramka ma możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą USB lub karty SD. Ramka cyfrowa to doskonały sposób na ożywienie wspomnień i cieszenie się nimi na co dzień. Możesz wyświetlać ulubione zdjęcia z wakacji, rodzinnych uroczystości, czy innych ważnych chwil. Ramka może też pełnić funkcję zegara, kalendarza można na niej wyświetlać pogodę oraz słuchać muzyki. Dotykowy ekran w ramce pozwala na wygodne oglądanie zdjęć i filmów a wyświetlacz LCD zapewnia wyraźne i żywe kolory, dzięki czemu zdjęcia i filmy wyglądają realistycznie. Dzięki połączeniu WiFi możesz łatwo i szybko przesyłać zdjęcia z każdego miejsca na świecie bez konieczności użycia kabla. Ramka kompatybilna jest z systemem Android 8.1 lub nowszym oraz z aplikacją KODAK Digital Frame. Ramka cyfrowa Kodak RCF-1012W Burlywood to świetny wybór na prezent. Możliwość wyboru zdjęć i filmów, które będą wyświetlane w ramce, pozwala na spersonalizowanie prezentu i dopasowanie go do gustu każdej osoby. Zestaw zawiera Ramkę Kabel USB Kabel zasilający Instrukcje Obsługi Uchwyt Budowa urządzenia Zasilanie Wejście mini USB Weście USB Wejście na słuchawki Slot na kartę SD Przycisk ON/OFF Otwory umożliwiające powieszenie ramki Dane techniczne Model: RCF-1012W Produkt: KODAK ramka RCF-1012W burlywood Aplikacja: KODAK Digital Frame Rozmiar:292mm x 210mm x 28mm Waga: 660g Procesor: RK3326 Czterordzeniowy-A35 1,5 GHz Pamięć DDR: 1 GB Pamięć Flash: 32 GB Ekran dotykowy + 1 przycisk on/off Rozdzielczość: 800 x1280 16:10 Rozmiar wyświetlacza: 10'1 cali IPS Głośnik: 8Ω1W*2 Porty: SD/MMC, Ear phone, USB 2.0, Mini USB, DC-IN Obsługuje: SD/SDHC/MMC cards up to 128GB, or USB flash (NTFS format) up to 256GB. Obsługa WIFI: WiFi (802.11b/g/n) Wyposażona w G-sensor Wejście: AC100-240V.50-60HZ, Wyjście: 5V/2A DC-4.0 Stojak regulowany Obsługa dotykowa Format zdjęć: jpg, png, bmp Format muzyki: flac, aac, mp3, ogg, wav Format wideo: mp4, mov, mkv Obsługa muzyki w tle (można odtwarzać muzykę podczas pokazu slajdów) Obsługa pogody: Aktualizacja przez WiFi Obsługa zegara: Aktualizacja przez WiFi Obsługa kalendarza System: Android 8.1 lub nowszy