ABCVISION UCHWYT URL-32H20 RUROWY UNIWERSALNY (URL-32H20) Lipno
Uchwyt rurowy służy do zamocowania anten lub kamer do rury lub do balustrady. SPECYFIKACJA Materiał: Uchwyt - Ocynk galwaniczny, Śruby / nakrętki / elementy złączne - Ocynk galwaniczny Średnica masztu: max. 50 mm Średnica rury uchwytu: Ø 32 mm Dystans od powierzchni montażu: 245 mm Mocowanie: 2 x …
od 42,74 Najbliżej: 48 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Uchwyt rurowy służy do zamocowania anten lub kamer do rury lub do balustrady. SPECYFIKACJA Materiał: Uchwyt - Ocynk galwaniczny, Śruby / nakrętki / elementy złączne - Ocynk galwaniczny Średnica masztu: max. 50 mm Średnica rury uchwytu: Ø 32 mm Dystans od powierzchni montażu: 245 mm Mocowanie: 2 x Obejma zaciskowa Producent / Marka: DELTA Wybrane cechy Łatwy i uniwersalny system montażu Pełna nazwa produktu UCHWYT RUROWY URL-32H20