Samsung QM98T-B (LH98QMTBPGCXEN) Libiąż
Samsung QM98T-B Płaski panel Digital Signage 2,49 m (98") LCD Wi-Fi 500 cd/m² 4K Ultra HD Czarny Procesor wbudowany Tizen 4.0 Samsung QM98T-B. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 2,49 m (98"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, …
od 24 572,37 Najbliżej: 27 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Samsung QM98T-B Płaski panel Digital Signage 2,49 m (98") LCD Wi-Fi 500 cd/m² 4K Ultra HD Czarny Procesor wbudowany Tizen 4.0 Samsung QM98T-B. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 2,49 m (98"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Jasność: 500 cd/m², Typ HD: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Zainstalowany system operacyjny: Tizen 4.0. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Wyświetlacz - Kąt widzenia (poziomy): 178° Wyświetlacz - Kąt widzenia (pionowy): 178° Wyświetlacz - Rozmiar plamki: 0,5622 x 0,5622 mm Wyświetlacz - Wskaźnik zamglenia: 25% Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 2,49 m (98") Wyświetlacz - Rozdzielczość: 3840 x 2160 px Wyświetlacz - Ekran dotykowy: Nie Wyświetlacz - Typ HD: 4K Ultra HD Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: LCD Wyświetlacz - Kształt ekranu: Płaski Wyświetlacz - Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms Wyświetlacz - Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega Contrast Wyświetlacz - Typ ekranu: IPS Wyświetlacz - Jasność: 500 cd/m² Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu (cm): 248 cm Wyświetlacz - Paleta barw: 72% Wyświetlacz - Częstotliwość pikseli (maks): 594 MHz Sieć - Wi-Fi: Tak Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Myszka - Przeznaczenie: Uniwersalne Projektor - Współczynnik kontrastu (typowy): 1200:1 Cechy - Port USB: Tak Konstrukcja - Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Standard VESA: Tak Konstrukcja - Interfejs do montażu panelu: 800 x 400 mm Konstrukcja - Kolor ramki: Charcoal Black Certyfikaty - Certyfikaty: Class A60950-1, 62368-1 Oprogramowanie - Zainstalowany system operacyjny: Tizen 4.0 Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 80% Porty i interfejsy - Wejście audio: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów wejściowych HDMI: 2 Porty i interfejsy - Wejście DisplayPort: 1 Porty i interfejsy - Interfejs do odtwarzania wideo: Tak Porty i interfejsy - HDCP: Tak Porty i interfejsy - Wersja HDCP: 2.2 Moc - Zużycie energii (tryb uśpienia): 0,5 W Moc - Pobór mocy: 616 W Porty i interfejsy - Złącze RS232: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Port podczerwieni: Tak Porty i interfejsy - Wejścia RJ-45: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 2 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0 Porty i interfejsy - Ilość portów USB: 2 Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz Porty i interfejsy - Porty wejściowe RS-232: 1 Porty i interfejsy - Porty wyjściowe RS-232: 1 Porty i interfejsy - Port DVI: Tak Porty i interfejsy - Ilość DisplayPort: 1 Porty i interfejsy - Zdalne wejście IR: 1 Porty i interfejsy - Wersja DisplayPort: 1.2 Wydajność - Wbudowany tuner tv: Nie Wydajność - Przeznaczenie: Wewnętrzna Wydajność - Procesor wbudowany: Tak Wydajność - Wielkość pamięci flash: 8000 MB System komputerowy - System komputerowy: Tak System komputerowy - Typ systemu komputerowego: System on Chip (SoC) Waga i rozmiary - Szerokość ramki (bok): 1,79 cm Waga i rozmiary - Szerokość ramki (góra): 1,79 cm Waga i rozmiary - Szerokość ramki (dół): 1,79 cm Waga i rozmiary - Szerokość wyświetlacza: 2195,8 mm Waga i rozmiary - Głębokość wyświetlacza: 96,5 mm Waga i rozmiary - Wysokość wyświetlacza: 1250,8 mm Waga i rozmiary - Waga wyświetlacza: 83 kg Dane opakowania - Szerokość opakowania: 2369 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 350 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 1405 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 106 kg Dane logistyczne - Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210 Szczegóły techniczne - Wyjście audio (mini jack): 1 Pozostałe funkcje - Optional features: WMN8200SG Klasyfikacja - Kod producenta: LH98QMTBPGCXEN Klasyfikacja - EAN: 8806094096057 Klasyfikacja - ID Produktu: 96250167