Samsung HG32T5300EZXEN Libiąż
Telewizor hotelowy 32 cale HT5300 FHD 1920x1080 DVB-T2CS2, Smart, LYNK CLOUD 3Y On-site (HG32T5300EZXEN) ABSA - HG32T5300EZXEN / 8806094901221 Etykieta energetyczna: Pobierz Model: HG32T5300EZXEN Panel: LED Przekątna ekranu: 32 " Technologia HD: Full HD Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080) …
od 1 440,29 Najbliżej: 27 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Telewizor hotelowy 32 cale HT5300 FHD 1920x1080 DVB-T2CS2, Smart, LYNK CLOUD 3Y On-site (HG32T5300EZXEN) ABSA - HG32T5300EZXEN / 8806094901221 Etykieta energetyczna: Pobierz Model: HG32T5300EZXEN Panel: LED Przekątna ekranu: 32 " Technologia HD: Full HD Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080) Kontrast dynamiczny: Mega Contrast Tuner TV: Analogowy,DVB-S2,DVB-T2/HEVC (H.265),DVB-C Smart TV: Tak System TV: Smart TV Obraz: HDR,Micro Dimming Pro,Pur Color PVR/DVR: Tak Obsługa 3D: Nie DLNA: Nie Funkcje: Automatyczne wyłączenie,Automatyczne skanowanie kanałów,EPG,Odtwarzanie napisów System dźwięku: Dolby Digital Plus Max. moc głośników (sumaryczna): 10 W Kąt widzenia poziomy: 178 ° Kąt widzenia pionowy: 178 ° Tryb hotelowy: Tak Bluetooth: Nie WiFi: Direct Gniazda we/wy: 1 x HDMI,1 x Component (Y, Pb, Pr),1 x USB 2.0,1 x RJ-45 LAN,1 x Audio out,1 x Gniazdo CI/Cl+ Standard VESA: 100 x 100 Pobór mocy: 75 W Wysokość: 438 mm Wysokość z podstawą: 465.4 mm Szerokość: 737.4 mm Głębokość: 74.1 mm Głębokość z podstawą: 150.5 mm Waga: 4 kg Waga z podstawą: 4.1 kg System dźwięku: Dolby Digital Plus Max. moc głośników (sumaryczna): 10 W Kąt widzenia poziomy: 178 ° Kąt widzenia pionowy: 178 ° Tryb hotelowy: Tak Bluetooth: Nie WiFi: Direct Gniazda we/wy: 1 x HDMI,1 x Component (Y, Pb, Pr),1 x USB 2.0,1 x RJ-45 LAN,1 x Audio out,1 x Gniazdo CI/Cl+ Standard VESA: 100 x 100 Pobór mocy: 75 W Wysokość: 438 mm Wysokość z podstawą: 465.4 mm Szerokość: 737.4 mm Głębokość: 74.1 mm Głębokość z podstawą: 150.5 mm Waga: 4 kg Waga z podstawą: 4.1 kg