Mikrotik Routerboard Ccr2116-12G-4S+ (CCR211612G4S+) Libiąż
MIKROTIK ROUTERBOARD CCR2116-12G-4S+ Najważniejsze cechy 13x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s 4x sloty SFP+ (10 Gb/s) 1x slot PCIe M.2 1x port konsolowy RJ-45 16-rdzeniowy procesor AL73400 o taktowaniu 2 GHz 16 GB pamięci RAM DDR4 2x wbudowane zasilacze AC system RouterOS z licencją Level 6 …
od 3 368,07 Najbliżej: 44 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
MIKROTIK ROUTERBOARD CCR2116-12G-4S+ Najważniejsze cechy 13x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s 4x sloty SFP+ (10 Gb/s) 1x slot PCIe M.2 1x port konsolowy RJ-45 16-rdzeniowy procesor AL73400 o taktowaniu 2 GHz 16 GB pamięci RAM DDR4 2x wbudowane zasilacze AC system RouterOS z licencją Level 6 MikroTik Cloud Core Router CCR2116-12G-4S+ to potężny router z serii CCR MikroTika. Podobnie jak jego młodszy brat – niesamowity CCR2004, ten router jest wyposażony w potężny procesor Amazon Annapurna Labs Alpine. Jednak CCR2116-12G-4S+ posiada 16 rdzeni działających z częstotliwością 2 GHz. Przekłada się to na co najmniej 15% wzrost wydajności jednego rdzenia. I to jest najważniejszy aspekt, jeśli chodzi o skomplikowane operacje oparte na przetwarzaniu per-connection (jak na przykład kolejki). CCR2116-12G-4S+ wyznacza nowy standard wydajności jednordzeniowej w całej rodzinie produktów CCR MikroTik. Router wyposażony jest w 13x portów Gigabit Ethernet, z czego 12x z nich przechodzi przez chip Marvelam a 1x port podłączony jest bezpośrednio do procesora, przeznaczony do zarządzania. Ponadto router posiada jeszcze 4x sloty 10G SFP+ (mają osobną, pełnodupleksową linię podłączoną do układu przełącznika rodziny Marvell Amethyst), aktywne chłodzenie, dwa redundantne zasilacze oraz slot PCIe M.2. Każda grupa 4 portów ma osobne połączenie pełnodupleksowe z układem przełącznika. Nie ma tu żadnych wąskich gardeł. W większości konfiguracji można oczekiwać przepustowości zbliżonej do przełącznika. Cloud Core Router CCR2116-12G-4S+ doskonale sprawdzi się w większości sieci internetowych. Jak wszystkie urządzenia CCR, posiada klasyczną białą obudowę rack 1U, dostosowaną do montażu w szafie rack 19" (w zestawie znajdują się uszy). Nowa generacja procesorów oferuje oszałamiającą wydajność. Jeśli spojrzymy na CCR1036 – potęgę z 36-rdzeniowym procesorem, nowy CCR2116 może z łatwością podwoić wydajność - 16 rdzeni (procesor ARM) oraz 6-krotnie szybsza wydajność BGP. Router oferuje gniazdo M.2 PCIe. Obsługuje ono dyski SSD do 8 terabajtów. Może to być niezwykle przydatne w przypadku wszystkich rodzajów aplikacji kontenera lub w zupełnie innym zastosowaniu. Jeśli jesteś dość dużym dostawcą usług internetowych, zajmującym się dynamicznym routingiem, ogromnymi BGP, złożonymi regułami zapory sieciowej i zawiłymi konfiguracjami jakości usług, to jest to właściwe urządzenie dla Ciebie. Połączenie czystej mocy i użyteczności z niezawodną siecią 10G. I tak, jak w przypadku każdego urządzenia na poziomie dostawcy usług internetowych, router posiada podwójny nadmiarowy zasilacz. Dzięki czemu jest o jedną rzecz mniej do zmartwienia. Specyfikacja Procesor Annapurna Alpine AL73400 2 GHz Ilość rdzeni procesora 16 Taktowanie 2000 MHz Architektura CPU ARM 64bit Rodzaj pamięci RAM 16 GB DDR4 Pamięć wbudowana 128 MB NAND Switch chip model 98DX3255 Porty gigabit Ethernet 13x 1 Gb/s Sloty SFP+ 4x 10 Gb/s Slot PCIe M.2 1x Zakres napięcia wejściowego 100 - 240 V AC 50/60 Hz Zasilacze 2x 12V 10.8A Maks. pobór mocy 72 W 60 W (bez obciążenia) Wymiary 443 x 199 x 44 mm Dopuszczalna temperatura pracy Od -20 do 60 st. C System operacyjny RouterOS Level 6