LESTAR LFT 2001A GR 5m Libiąż
4,61
23 opinie
od 92,39 Najbliżej: 46 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Listwa przeciwprzepięciowa LFT-2001A, 3L EMI/RFI, 2.5m, czarna Lestar Listwa przeciwprzepięciowa LFT-2001A, 3L EMI/RFI, 2.5m, czarnaZabezpieczenie sprzętu elektronicznego przed przepięciami i zakłóceniami w sieci. Zalecane do komputerów biurowych typu PC, komputerów domowych typu PC, telewizorów do 29 cali, drukarek laserowych, większych domowych urządzeń elektrycznych, odtwarzaczy CD oraz kas fiskalnych. Liczba gniazd typu E: 5 Długość przewodu zasilającego: 2.5 m Kolor: Czarny,Niebieski Wtyczka: Europejska Ochrona linii danych: Tak Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe Włącznik: Tak Montaż: Ściana Pozostałe porty we/wy: Brak Wymiary: 66 x 376 x 51 mm Waga: 625 g Pozostałe parametry: Napięcie znamionowe: 230 V AC Prąd znamionowy: 10 A Maksymalne obciążenia: 2300 Wat Absorbcja energii: 1818 J Maksymalny prąd impulsu (8/20 mikro sek): 19,5 A Maksymalny czas reakcji: 25 ns; Tłumienie (100kHz-35Mhz): 70 dB
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Lestar
Kod producenta
Długość kabla
  • 5m
Ilość gniazd z uziemieniem
  • 5 gniazd
Ilość gniazd wyjściowych
  • 5
Filtry
  • Filtr przeciwzakłóceniowy
Maksymalny prąd
  • 30000A
Cechy dodatkowe
  • Z wyłącznikiem
Głębokość
  • 376 mm
Ilość gniazd sieciowych
  • 5
Szerokość
  • 66 mm
Model
  • Inny
Opinie LESTAR LFT 2001A GR 5m Libiąż