GOODRAM PX500 M2 PCIe NVMe 1TB (SSDPRPX50001T80G3) Libiąż
od 549 Najbliżej: 1,5 km
Liczba ofert: 100
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Goodram
Format
  • M.2
Pojemność
  • 1TB
Interfejs
  • PCI-Express
Wysokość
  • 3,8mm
Szerokość
  • 22 mm
Głębokość
  • 80 mm