Fluke Networks Lokalizator Kabli 50Hz (FLPRO3000F50KIT) Libiąż
1 opinia
Fluke Networks PRO3000F z filtrem 50Hz Lokalizator par przewodów Pro3000F to wysokiej jakości analogowy lokalizator kabli i przewodów firmy Fluke Networks. Doskonale przydaje się do lokalizacji kabli i pojedynczych par kablowych w instalacjach podpodłogowych, sufitach, ścianach i wiązkach kabli …
od 1 522,84 Najbliżej: 27 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Fluke Networks PRO3000F z filtrem 50Hz Lokalizator par przewodów Pro3000F to wysokiej jakości analogowy lokalizator kabli i przewodów firmy Fluke Networks. Doskonale przydaje się do lokalizacji kabli i pojedynczych par kablowych w instalacjach podpodłogowych, sufitach, ścianach i wiązkach kabli miedzianych. Zaimplementowana technologia SmartTone oferuje pięć różnych tonów dla dokładnej identyfikacji poszczególnych par przewodów dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas identyfikacji indywidualnych par. Głośnik w sondzie pozwala na łatwy odbiór sygnału, również poprzez ścianki działowe. Generowany sygnał może być wysłany na odległość do 16 kilometrów dla większości kabli. Innowacyjny filtr sondy zapobiega hałasowi z zewnętrznych źródeł podczas słuchania dźwięku. Właściwości lokalizatora Pro3000F (FL-PRO3000F50-KIT) Lokalizacja pojedynczych i wieloparowych kabli miedzianych. Wyposażony jest w złącze RJ11 i parę złącz (2) typu krokodylek. Kable na stałe przymocowane do generatora tonowego; Precyzyjne wyszukiwanie pojedynczych par w wiązkach kablowych (praca w trybie analogowym); Likwidacja interferencji („buczenia”) przez filtrację zakłócających sygnałów (50Hz), która pozwala usłyszeć wyszukiwany sygnał głośno i czysto; Lokalizacja kabli o długości nie większej niż 16 km; Błyskawiczna lokalizacja kabli z dużej odległości, nawet w sieci aktywnej; Wyposażenie Pro3000F (FL-PRO3000F50-KIT) generator Pro3000 Analog Tone Generator (FLH-26200900) próbnik tonowy Pro3000F (50Hz) Analog Probe (FL-PRO3000F50) pokrowiec na tester Generator Pro3000F Interfejs: Przełącznik suwakowy do wyboru trybu pracy ciągłości/emisja sygnału tonowego Emitowany sygnał: Ciągły: 1000Hz; Zmienny: 1000Hz / 1500Hz Maksymalne napięcie: 60 V DC w trybie CONT/TONE Moc wyj. w trybie dzwonienia: 8 dBm przy 600Ω Napięcie wyj. w trybie pomiaru ciągłości: 8 V DC (z nową baterią) Bateria: Alkaliczna 9V Temperatura: Pracy: -20°C do +60°C; Przechowywania: -40°C do +70°C Wymiary: 6.9cm x 6.1cm x 3.6cm Certyfikaty i deklaracje zgodności: Conformité Européenne. Conforms to relevant European Union directives. CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03 CAN/CSA-C22.2 No. 1010.1-92 + CSAC22.2 No. 1010.1B-97, UL/ANSI 3111-1 Próbnik Pro3000F Interfejs: Przycisk ON/OFF; Regulacja poziomu dźwięku Bateria: Alkaliczna 9V Temperatura: Pracy: -20°C do +60°C; Przechowywania: -40°C do +70°C Wymiary: 24.9 cm x 4.1 cm x 3.3 cm Certyfikaty i deklaracje zgodności: Conformité Européenne. Conforms to relevant European Union directives. CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03 CAN/CSA-C22.2 No. 1010.1-92 + CSAC22.2 No. 1010.1B-97, UL/ANSI 3111-1 Charakterystyka Innowacyjna technologia filtrowania blokuje zakłócenia ("brzęczenie") Przełączanie pomiędzy trybami filtrowanym i niefiltrowanym za pomocą przycisku. Zlokalizowanie i śledzenie kabli w nieaktywnych sieciach Automatyczne wyłączanie wydłuża żywotność baterii Głośny głośnik sondy, słyszalny w hałaśliwym otoczeniu Technologia SmartTone ™ oferuje pięć różnych tonów dla dokładnej identyfikacji poszczególnych par przewodów. Transmisja dźwięku na odległość do 16 km na większości kabli. Kątowe wtyki bananowe i izolowane zaciski zapewniają łatwy dostęp do poszczególnych par Fluke Corporation jest światowym liderem w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu elektronicznych przyrządów diagnostycznych i oprogramowania. Od momentu powstania w 1948 roku, firma Fluke uczestniczyła w rozwoju nowych technologii, oferując klientom narzędzia badawcze i diagnostyczne, które z czasem zaczęły pełnić kluczową rolę w działalności produkcyjnej i usługowej.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Fluke
Rodzaj
  • Testery okablowania
Model
  • Inne
Opinie Fluke Networks Lokalizator Kabli 50Hz (FLPRO3000F50KIT) Libiąż