Fellowes R-KIVE ARCH.DS.80MM. (0080070) Libiąż
PUDŁO ARCHIWIZACYJNE FELLOWES R-KIVE 80mm 10 SZTUK - Dwa rozmiary grzbietu: 80 mm i 100 mm - Etykiety do opisu zawartości - SERIA: R-Kive BASICS - Wymiary produktu zewnętrzne: 80/100 x 262 x 323 mm - Wymiary produktu wewnętrzne: 75/95 x 255 x 312 mm
od 28,99 Najbliżej: 37 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis