E204/100AR ROzŁĄCzNIK 4-POLOWY ABB 2CDE284001R0100 Libiąż
2 opinie
ROZŁĄCZNIK IZOLACYJNY MODUŁOWY 4P 100A ABB DANE TECHNICZNE Liczba kontaktów jako zestyków zwiernych - 4 Liczba biegunów - 4 Prąd znamionowy - 40 A Napięcie znamionowe - 400 V Minimalne napięcie znamionowe - 12 V Wytrzymałość na zwarcie (Icw) - 25 kA Rodzaj napięcia - AC Z lampą sygnałową - nie …
od 107,53 Najbliżej: 7,5 km
Liczba ofert: 6
Oferta sklepu
Opis
ROZŁĄCZNIK IZOLACYJNY MODUŁOWY 4P 100A ABB DANE TECHNICZNE Liczba kontaktów jako zestyków zwiernych - 4 Liczba biegunów - 4 Prąd znamionowy - 40 A Napięcie znamionowe - 400 V Minimalne napięcie znamionowe - 12 V Wytrzymałość na zwarcie (Icw) - 25 kA Rodzaj napięcia - AC Z lampą sygnałową - nie Kolor czaszy kulistej - szary Szerokość w jednostkach podziałki - 4 Głębokość wbudowania - 70 mm Stopień ochrony (IP) - IP10 Nadruk/oznakowanie - bez Wymuszone rozdzielenie (według normy DIN VDE 0113) - tak