Bosch GAS 15 PS Professional 06019E5100 Libiąż
5 opinii
od 686 Najbliżej: 1,5 km
Liczba ofert: 76
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
OPIS PRODUKTU GAS 15 PS PROFESSIONAL Bezpieczny odkurzacz od pracy na sucho i mokro Innowacyjny system montażu worków: kompatybilny z uniwersalnymi workami do użytku domowego oraz workami przemysłowymi Półautomatyczny system oczyszczania filtra: zapewnia większą wydajność i dłuższą żywotność filtra Funkcja pompowania jest dostępna po zakupie osobno dostępnego węża W skład zestawu wchodzi: Zestaw dysz podłogowych Rury (2 szt. ) Dysza do spoin Złączka kątowa Tuleja zaciskowa do narzędzia Wąż 3 m 2 608 000 570 Sprawdź aktualne promocje   .Promocje .js_content_paragraph.lnd_card.lnd_col-12 { align-items: start; } .Promocje .lnd_media.lnd_ie-bug-flex.lnd_col-8 { margin-left: 4.5%; } .Promocje .lnd_col-1 { width: 5%; } .Promocje .lnd_col-4 { width: 37.5%; } .Promocje .lnd_col-3 { width: 23.75%; } .tekstPromocje { padding-left: 5%; } .Promocje img { transition: transform 0.4s ease-out; } .Promocje img:hover { transform: scale(1.05); } @media only screen and (max-width: 720px) { .tekstPromocje { padding-left: 0%; } .promocjeMobilka { display: none; } .Promocje img { width: 75%; } .Promocje .lnd_media.lnd_ie-bug-flex.lnd_col-8 { margin-left: 0%; } } FUNKCJE I WŁAŚCIWOŚCI Microfiltr System Click & Clean – potrójna korzyść Dobra widoczność miejsca pracy: pracujesz dokładniej i szybciej Szkodliwy pył jest natychmiast odsysany: chronisz swoje zdrowie Niższa emisja pyłu: dłuższa żywotność narzędzia i osprzętu Prace budowlane Elektronarzędzia profesjonalne Bosch do prac budowlanych. DANE TECHNICZNE Dodatkowe informacje Waga: 6 kg Pojemność zbiornika netto: 10 l Napięcie, elektryczne: 230 V Moc nominalna: 1 100 W Pojemność zbiornika brutto: 15 l Pojemność zbiornika netto, woda: 8 l Powierzchnia filtra: 2 300 cm² Przepływ powietrza (turbina): 53 l/s Podciśnienie (turbina): 270 mbar Liczba kół: 4 PODOBNE PRODUKTY POZOSTAŁE KATEGORIE Elektronarzędzia Osprzęt Technika pomiarowa Narzędzia pneumatyczne .Główne-zdjęcie .lnd_col-1 { width: 5%; } .Główne-zdjęcie .lnd_col-10 { width: 90%; } .Dane-tech .lnd_col-1 { width: 5%; } .Dane-tech .lnd_col-10 { width: 90%; } .Cechy .lnd_col-2 { width: 20%; } .lnd_end img { transition: transform 0.5s ease-out; } .lnd_end img:hover { transform: scale(1.3); } .lnd_jakosc { background-color: #005691; } .odstep { padding: 0 30px; } .odstep-lewo { padding: 0 0 0 3%; } @media only screen and (max-width: 720px) { .odstep { padding: 0; } .odstep-lewo { padding: 0; } .Cechy img { width: 50%; } .lnd_end .lnd_container-grid { flex-direction: row !important; } .lnd_end .lnd_col-3 { width: 50% !important; } } .Akcesoria .lnd_content { margin: 5px 0; } .Akcesoria .lnd_button-info:hover { border-color: #005691; background-color: #005691; color: white!important; box-shadow: none; } @media only screen and (max-width: 720px) { .Akcesoria img { width: 50%; } }
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Bosch
Model
  • GAS 15 PS
Rodzaj
  • Odkurzacze przemysłowe
Moc
  • 1100 W