Łącznik stabilizatora MEYLE 716 060 0007/HD Leśnica
od 90 Najbliżej: 45 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
TOWAR FABRYCZNIE NOWY, ORYGINALNIE ZAPAKOWANY ŁĄCZNIK STAB. FORD P. MONDEO 00- LE/PR METALOWY HD RENOMOWANEJ FIRMY: MEYLE Numer katalogowy: 7160600007/HD Informacje: Strona zabudowy: os przednia, z prawej Strona zabudowy: oś przednia, z lewej Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy Długość [mm]: 250 Rozmiar gwintu 1: M10x1,5 Rozmiar gwintu 2: M10x1,5 Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z gniazdem na klucz Wersja wzmocniona: zalecana wymiana parami: z oznakowaniem ekologicznym: Neutralny klimatycznie Kod: 716 060 0007/HD Producent: MEYLE GenArtName: Drążek / wspornik, stabilizator EAN: 4040074486276 NUMERY OE CZĘŚCI 042835B, 04900, 0501774, 080177, 12.05.512, 1508010, 1540400809, 19142, 19651, 19777, 1S71-3B438-BA, 1S71-3B438-BA, 21304LD, 23744, 25809, 260052, 2664, 302 212, 3362, 37163, 4302324, 45553, 49398872, 50 91 9651, 50-09174, 5112521, 53021738, 59145112521, 716 060 0007, 818 0132 10, 85-0538, 8500 16605, 9005009, 915286, 97-90627, ADJ138515, BDL6604, BSG 30-310-055, BX0076, C2S26883, CSL7017, D110093, DSR1136, EL1211, FD-LS-0808, FDL6546HD, FL616-H, FL734-H, FO-P118, FT1496, FZ7023, JTS1380, L16605, QLS3314S, RB6930, RB6930, SS2229, TC1154, V25-7031, VKDS 344004, 042934B, 0501535, 080176, 1 127 646, 12.05.508, 1540400800, 19773, 19825, 21304, 23745, 25497 02, 260312, 2665, 302 213, 49400476, 50 91 9825, 5112537, 85-0004, 850016621, 9005008, 915267, A2-6003, ADJ138514, BDL6562, BLR028, BX0027, C2S3248, FD-LS-540688, FDL6562, FL616-H, FO-505P, FO4028, FZ7183, G7-727, JTSB0049, L16621, QLS3315S, TC1170, V25-7010, VKDS 344015, 1 219 697, 19773HPS, 21316, 25809 01, 5112521PRO, 83021628, BDL6546, BLR003, C2S38552, FD-LS-3286, FDL6354, G7-845, JTS406, 1S71-38438-AB, 25497, 5112533, 53021628, BDL6354, C2S39552, FDL6604, SS077, 1S71-38438-BA, 83021738, BDL6546HD, FDL6546, 1 117 698, FO-505M ZASTOSOWANIE FORD MONDEO III sedan (B4Y) FORD MONDEO III sedan (B4Y) 1.8 16V 10.2000 - 03.2007 81kW / 110KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 1.8 16V 10.2000 - 03.2007 92kW / 125KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V 10.2000 - 03.2007 107kW / 146KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.5 V6 24V 10.2000 - 03.2007 125kW / 170KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 66kW / 90KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 85kW / 115KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 TDCi 10.2001 - 03.2007 96kW / 130KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) ST220 04.2002 - 03.2007 166kW / 226KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 1.8 SCi 06.2003 - 03.2007 96kW / 130KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 09.2004 - 03.2007 114kW / 155KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 3.0 V6 24V 09.2004 - 03.2007 150kW / 204KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.2 TDCi 09.2004 - 03.2007 110kW / 150KM FORD MONDEO III sedan (B4Y) 2.0 DI 10.2000 - 03.2007 92kW / 125KM FORD MONDEO III (B5Y) FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 10.2000 - 03.2007 81kW / 110KM FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 10.2000 - 03.2007 92kW / 125KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 10.2000 - 03.2007 107kW / 146KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V 10.2000 - 03.2007 125kW / 170KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 66kW / 90KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 85kW / 115KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 10.2001 - 03.2007 96kW / 130KM FORD MONDEO III (B5Y) ST220 04.2002 - 03.2007 166kW / 226KM FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 06.2003 - 03.2007 96kW / 130KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 09.2004 - 03.2007 114kW / 155KM FORD MONDEO III (B5Y) 3.0 V6 24V 09.2004 - 03.2007 150kW / 204KM FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 09.2004 - 03.2007 110kW / 150KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 09.2004 - 03.2007 110kW / 150KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 10.2000 - 03.2007 81kW / 110KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 10.2000 - 03.2007 92kW / 125KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 10.2000 - 03.2007 107kW / 146KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V 10.2000 - 03.2007 125kW / 170KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 66kW / 90KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 10.2000 - 03.2007 85kW / 115KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi 10.2001 - 03.2007 96kW / 130KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) ST220 04.2002 - 03.2007 166kW / 226KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 06.2003 - 03.2007 96kW / 130KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 09.2004 - 03.2007 114kW / 155KM FORD MONDEO III Turnier (BWY) 3.0 V6 24V 09.2004 - 03.2007 150kW / 204KM JAGUAR X-TYPE I (X400) JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 10.2005 - 11.2009 110kW / 150KM JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.5 V6 Napęd na wszystkie koła 06.2001 - 11.2009 144kW / 196KM JAGUAR X-TYPE I (X400) 3.0 V6 Napęd na wszystkie koła 06.2001 - 12.2008 169kW / 230KM JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.1 V6 03.2002 - 11.2009 115kW / 156KM JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.0 D 07.2003 - 11.2009 96kW / 130KM JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 10.2005 - 11.2009 114kW / 155KM JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D 01.2007 - 11.2009 107kW / 146KM JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 10.2005 - 12.2009 110kW / 150KM JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.0 D 02.2004 - 12.2009 96kW / 130KM JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.5 02.2004 - 12.2009 144kW / 196KM JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 3.0 02.2004 - 12.2009 169kW / 230KM JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 10.2005 - 12.2009 114kW / 155KM JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.1 V6 11.2003 - 03.2009 115kW / 156KM JAGUAR X-TYPE I Kombi (X400) 2.2 D 01.2007 - 12.2009 107kW / 146KM