Ibo Ohi 25-60/130 OHI2560130 Leśnica
4,75
2 opinie
POMPA OBIEGOWA IBO OHI 25-60/130 Z uszczelkami Ceramiczne łożyska - bardzo cicha praca Pompy obiegowe OHI przeznaczone są do wymuszania obiegu wody. Maksymalna temperatura wody 110ºC. Maksymalne ciśnienie w instalacji CO 10 bar. Pompy nie mogą pracować w obiegach wodnych, w których mogą występować …
od 142 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
POMPA OBIEGOWA IBO OHI 25-60/130 Z uszczelkami Ceramiczne łożyska - bardzo cicha praca Pompy obiegowe OHI przeznaczone są do wymuszania obiegu wody. Maksymalna temperatura wody 110ºC. Maksymalne ciśnienie w instalacji CO 10 bar. Pompy nie mogą pracować w obiegach wodnych, w których mogą występować zanieczyszczenia stałe (np. kawałki rdzy, kamienia kotłowego). Przed pompą zawsze powinien być zainstalowany filtr osadnikowy chroniący urządzenie przed ewentualnymi zanieczyszczeniami. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów konstrukcyjnych, pompa jest bardzo odporna na wysoką temperaturę oraz wysokie ciśnienie. Dane Techniczne ⭐️ Przyłącza: 1 1/2 cala ⭐️ Wymiary gwintu przyłączeniowego: 47,5 mm (mierzone na zewnątrz gwintu) ⭐️ Długość montażowa: 130 mm ⭐️ Minimalna temperatura cieczy: +2 stopnie C ⭐️ Maksymalna temperatura cieczy: +110 stopni C ⭐️ Maksymalne ciśnienie robocze: 1,0 MPa ⭐️ Zasilanie: 230/240 V - 50 Hz ⭐️ Stopień ochrony: IP44 ⭐️ Klasa izolacji: I ⭐️ Podnoszenie słupa wody: 6 m Nie należy montować pompy silnikiem skierowanym w górę lub w dół. Silnik powinien być zawsze umieszczony poziomo Nie należy uruchamiać pompy "na sucho" 3 zakresy pracy umożliwiają dostosowanie prędkości obrotowej silnika do potrzeb instalacji. BIEG: 1 MAX. CIŚNIENIE [m]: 3 MAX. WYDAJNOŚĆ [l/min]: 22 MOC SILNIKA [W]: 46 BIEG: 2 MAX. CIŚNIENIE [m]: 5 MAX. WYDAJNOŚĆ [l/min]: 38 MOC SILNIKA [W]: 63 BIEG: 3 MAX. CIŚNIENIE [m]: 6 MAX. WYDAJNOŚĆ [l/min]: 55 MOC SILNIKA [W]: 93 ZALETY ⭐️trwałe i sprawdzone materiały konstrukcyjne (wirnik z norylu, ceramiczny wał, korpus wykonany z żeliwa) ⭐️regulowana prędkość obrotowa (3 zakresy pracy) ⭐️rozstaw przyłączeniowy (130mm) ⭐️prosty i szybki montaż (w komplecie uszczelki) ⭐️niski pobór prądu ⭐️niezawodna ⭐️odporna na korozję ⭐️cicha praca pompy