Sodastream Spirit Mega Pack Black Zestaw Legnica

4,82
415 opinii

Sodastream Spirit Sodastream Spirit Mega Pack Black Urządzenie do wody gazowanej SodaStream SPIRIT cylinder CO2 SodaStream 2 butelki o pojemności 1 litra (wielokrotnego użytku) 1 butelka 0,5 litra (wielokrotnego użytku) Dzięki SodaStream Spirit wodę z kranu w kilka sekund zamienisz w wodę gazowaną. …

od 269 Najbliżej: 0,7 km

Liczba ofert: 24

Oferta sklepu

Opis

Sodastream Spirit Sodastream Spirit Mega Pack Black Urządzenie do wody gazowanej SodaStream SPIRIT cylinder CO2 SodaStream 2 butelki o pojemności 1 litra (wielokrotnego użytku) 1 butelka 0,5 litra (wielokrotnego użytku) Dzięki SodaStream Spirit wodę z kranu w kilka sekund zamienisz w wodę gazowaną. SodaStream to stawiany na blacie, prosty w użyciu ekspres do napojów gazowanych. Działa na zasadach mechanicznych – bez baterii, bez zużycia energii elektrycznej. System SodaStream daje dowolność w przygotowaniu napojów gazowanych takich jak lubisz. Urządzenie pozwala na tworzenie napojów gazowanych. Wystarczy umieścić butelkę w ekspresie, a dołączony nabój sam wprowadzi gaz. Ekspres umożliwia dostosowanie poziomu nagazowania napoju do własnych preferencji. Woda może być lekko, średnio lub mocno gazowana, w zależności od tego, ile dwutlenku węgla wpuścimy do butelki z wodą. Nabój wystarczy na przygotowanie 60 litrów napoju. Przygotowaną wodę sodową można też zamienić w pyszny napój gazowany dodając wybrany syrop smakowy Soda Mix. Ma system zatrzaskowy dla łatwego umieszczenia butelki. Jak umieścić butelkę w mechanizmie kliknięcia? Trzymaj butelkę w swoim kierunku, aż zatrzaśnie się w najdalszej skośnej pozycji. Umieść butelkę w mechanizmie potwierdzenia kliknięcia. Mocno przesuń butelkę w górę i w dół, aż usłyszysz kliknięcie. Maszyna sodowa SodaStream ma nowoczesny wygląd, a dzięki załączonym butelkom wielokrotnego użytku ograniczasz zużycie plastiku, co czyni urządzenie przyjaznym dla środowiska. Butelka wielokrotnego użytku SodaStream oszczędza średnio 2800 jednorazowych butelek! Typ produktu Ekspres do napojów gazowanych z wyposażeniem Możliwość dokupienia koncentratów smakowych W zestawie: Ekspres do napojów gazowanych Nabój ze stężonym dwutlenkiem węgla wystarczający na przygotowanie 60 litrów napoju 2 butelki o pojemności 1 litra (wielokrotnego użytku) 1 butelka 0,5 litra (wielokrotnego użytku) (termin ważności butelek: 04.2023) Wymiary 20 x 20 x 44 cm Waga 4 kg Kolor czarny Gwarancja 24 miesiące Zasady użycia: Przed użyciem opłucz butelki w letniej wodzie Butelki przechowuj napełnione wodą w lodówce Nasycaj gazem jedynie czystą wodę – bez syropu Nie myj butelek w gorącej wodzie lub zmywarce Nie wyjmuj butelki podczas gazowania Nie używaj butelek po upłynięciu daty ważności lub uszkodzonych

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
 • Sodastream
Kolor
 • Czarne
Model
 • Spirit

Opinie Sodastream Spirit Mega Pack Black Zestaw Legnica

Ocena ogólna
4,82 na podstawie 415 opinii
 • w...a
  5
  Fajna rzecz. Nabojes drogie a trzeba z 2 mieć by dawać je do napełnienia. Fajna woda,w arto dokupić proszki bolero jak ktoś chce mieć smak wody. Niektóre są dobre, inne nie,a le smaków tyle że może ktoś coś znajdzie dla siebie. Dzięki temu można odpuścić sobie kupowanie napojów w ogóle.
  • głośność pracy
  • skuteczność
  • świetny design
  • drogie naboje
 • Aga
  5
  Kupiłam ze względu na duże zużycie wody gazowanej. Świetna alternatywa dla gazowanej „sklepowej wody” nie muszę martwić się o miejsce składowania dużej ilości zgrzewek wody i zużycie plastiku. Wodę można gazowac wg. swojego uznania od lekko gazowanej do mocno. Prosty w obsłudze. Polecam.
  • głośność pracy
  • skuteczność
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Po kilku dniach użytkowania mogę powiedzieć, że działa i nie ma z nim problemów. Bardzo dobre rozwiązanie jak ktoś chce pić dobrą gazowaną wodę, a przy okazji dbać o środowisko i nie wyrzucać tony plastikowych butelek, a przede wszystkim nie wypijać razem z wodą mikroplastiku.
 • A...n
  5
  Butelki z fajnego plastiku, samo urządzenie mniej estetyczne, troche tandetne ale działa co najważniejsze. Na razie sprawdzam ile moge wypić butelek z mocnym gazem z jednego naboju. Zapisuję na kartce. Butelki są po 840ml co troche utrudnia:)
 • anusia2401
  5
  Fajny sprzęt za niewysoką cenę. Sprawdza się, woda z kranu po nagazowaniu smakuje jak Żywiec. Mam go od niedawna, ale zaobserwowałam, że trzeba dłużej niż podano w instrukcji, gazować wodę, żeby uzyskać pożądany efekt.
  • głośność pracy
  • skuteczność
  • świetny design