Samsung QB55C LH55QBCEBGCXEN Łęczna
Samsung LH55QBCEBGCXEN signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55") Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra HD Czarny Tizen 16/7 Samsung LH55QBCEBGCXEN. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Jasność: 350 cd/m², …
od 3 299 Najbliżej: 24 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Samsung LH55QBCEBGCXEN signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55") Wi-Fi 350 cd/m² 4K Ultra HD Czarny Tizen 16/7 Samsung LH55QBCEBGCXEN. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Jasność: 350 cd/m², Typ HD: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Roboczogodziny (godziny / dni): 16/7. Zainstalowany system operacyjny: Tizen. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Oprogramowanie - Wersja systemu operacyjnego: Tizen 7.0 Myszka - Przeznaczenie: Uniwersalne Wydajność - Roboczogodziny (godziny / dni): 16/7 Wydajność - Zainstalowany system operacyjny: Tizen Konstrukcja - Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55") Wyświetlacz - Typ HD: 4K Ultra HD Wyświetlacz - Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms Wyświetlacz - Współczynnik kontrastu (typowy): 4000:1 Wyświetlacz - Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega Contrast Wyświetlacz - Kąt widzenia (poziomy): 178° Wyświetlacz - Kąt widzenia (pionowy): 178° Wyświetlacz - Rozmiar plamki: 0,315 x 0,315 mm Wyświetlacz - Zasięg skanowania w poziomie: 30 - 81 kHz Wyświetlacz - Zasięg skanowania (długość): 48 - 75 Hz Wyświetlacz - Wskaźnik zamglenia: 2% Wyświetlacz - Rozdzielczość: 3840 x 2160 px Wyświetlacz - Jasność: 350 cd/m² Wyświetlacz - Nasycenie kolorów: 72% Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu (cm): 138 cm Wyświetlacz - Przestrzeń barw RGB: NTSC Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Wi-Fi: Tak Porty i interfejsy - Port DVI: Nie Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 3 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0 Porty i interfejsy - Ilość portów wejściowych HDMI: 3 Porty i interfejsy - Port USB: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Złącze RS232: Tak Moc - Klasa efektywności energetycznej (SDR): G Moc - Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 85 kWh Moc - Skala efektywności energetycznej: Od A do G Moc - Napięcie wejściowe AC: 100-240 V Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50-60 Hz Moc - Pobór mocy: 154 W Moc - Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W Waga i rozmiary - Szerokość wyświetlacza: 1237,9 mm Waga i rozmiary - Głębokość wyświetlacza: 28,5 mm Waga i rozmiary - Wysokość wyświetlacza: 708,8 mm Waga i rozmiary - Waga wyświetlacza: 15,7 kg Waga i rozmiary - Głębokość opakowania: 148 mm Wejścia - Ilość portów USB: 2 Ergonomia - Standard VESA: Tak Ergonomia - Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 80% Zawartość opakowania - Stojak dołączony: Tak Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 19,9 kg Szczegóły Techniczne - HDCP: Tak Szczegóły Techniczne - Wersja HDCP: 2.2 Klasyfikacja - Kod producenta: LH55QBCEBGCXEN Klasyfikacja - EAN: 8806094991772 Klasyfikacja - ID Produktu: 110844549