TOWA APN-65/100 Lębork
4,95
10 opinii
od 439 Najbliżej: 38 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Aplikator etykiet APN-100 Towa Podczas używania aplikatora etykiet możesz w znaczący sposób poprawić wyniki pracy - oszczędza czas pracy. Aplikatory APN-65/100 zapewniają doskonałą jakość pracy i wygodny sposób aplikowania, nawiniętych na rolkę etykiet. Aplikator obsługuje etykiety o regularnych kształtach już od 55mm do 100mm szerokości tak więc nawet naprawdę małe etykiety nie stanowią problemu dla tego urządzenia. Produkcja, magazyny, biura, spedycja to miejsca gdzie nie powinno zabraknąć APN-100 Specyfikacja Minimalna szerokość etykiety: 55mm Maksymalna szerokość etykiety: 100mm Minimalna długość etykiety: 20mm Maksymalna długość etykiety: 60mm Średnica wewnętrzna rolki: 25-40mm Maksymalna średnica rolki: 100mm Waga aplikatora: 550g APLIKATOR TOWA APN-100 TOWA APN100 to japońskie urządzenie, do naklejania etykiet. Aplikator działa identycznie jak metkownica. Można aplikować etykiety o długości od 20mm. Aplikator służy do etykiet o regularnych kształtach. Maksymalna średnica rolki to 100 mm, długość etykiety 20-60mm i szerokość 55-100mm. Mechaniczny czujnik Mech-Sensor sprawia, że zakładanie rolek z etykietami jest szybkie i proste. 👁‍🗨 Specyfikacja dyspenserów APN Seria APN przeznaczony jest do etykiet prostokątnych Przerwa między etykietami: 2 do 3mm Maksymalna średnica rolki etykiet: 100mm Wyjątek stanowi nowy model APN10-30 długość od 10 do 60mm Długość etykiety od 20 do 60mm. Średnica wewnętrzna rolki etykiet 25mm Etykiety nie mogą by cieńsze niż 50µm (mikrometrów) 🗨 Inne modele dyspenserów Model | Przerwa w etykietach | Długość | Szerokość | Średnica zewnętrzna AP65-30 (APN10-30) | 2-3 mm | 10-60 mm | 20-30 mm | 100 mm AP65-60 (APN-30) | 2-3 mm | 18-60 mm | 25-30 mm | 100 mm AP65-100 (APN-100) | 2-3 mm | 18-60 mm | 55-100 mm | 100 mm