Samsung HG55AU800EEXEN Lębork
Samsung HAU8000 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Czarny 20 W Samsung HAU8000. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Typ HD: 4K Ultra HD, Rozdzielczość: 3840 x 2160 px. Kolor produktu: Czarny, Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm, Typ ramki: 3 Bezramkowy. Technologia High Dynamic Range …
od 3 175,99 Najbliżej: 46 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Samsung HAU8000 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Czarny 20 W Samsung HAU8000. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Typ HD: 4K Ultra HD, Rozdzielczość: 3840 x 2160 px. Kolor produktu: Czarny, Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm, Typ ramki: 3 Bezramkowy. Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Technologia przyciemniania podświetlenia: UHD Dimming. Rozwiązania zarządzania zawartością: Samsung LYNK Cloud, Samsung LYNK DRM. Consumer Electronics Control (CEC): Anynet+ Najważniejsze parametry techniczne Cechy zarządzania - Alarm: Tak Cechy charakterystyczne marki - Technologie Samsung (AV/TV): Ambient Mode, Contrast Enhancer, Crystal Processor 4K, LED Clear Motion, Micro Dimming, Samsung TV Plus Wyświetlacz - Podświetlenie LED: Tak Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55") Wyświetlacz - Rozdzielczość: 3840 x 2160 px Wyświetlacz - Typ HD: 4K Ultra HD Wyświetlacz - Natywne proporcje obrazu: 16:9 Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: LED Wyświetlacz - Kształt ekranu: Płaski Wyświetlacz - Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega Contrast Wyświetlacz - Kąt widzenia (poziomy): 178° Cechy - Podstawa biurkowa: Tak Wyświetlacz - Kąt widzenia (pionowy): 178° Wyświetlacz - Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak Wyświetlacz - Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) Cechy - Liczba języków OSD: 27 Cechy - Audio Return Channel (ARC): Tak Wyświetlacz - Technologia interpolacji: PQI (Picture Quality Index) 2200 Cechy - Wyłącznik czasowy: Tak Cechy - System formatu sygnału cyfrowego: ATSC, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 Cechy - Elektroniczny przewodnik po programach: Tak Cechy - HbbTV: Tak Cechy - Obsługa HID: Tak Wydajność - Funkcja napisów: Tak Wydajność - Technologia przyciemniania podświetlenia: UHD Dimming Wydajność - Tryb włączania: Tak Wydajność - Wi-Fi: Tak Wydajność - Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac) Wydajność - Bluetooth: Tak Wydajność - Pilot zdalnego sterowania: TM1640A Wydajność - Technologia Dynamic Crystal Color: Tak Wydajność - Klonowanie USB: Tak Wydajność - ConnectShare (USB): Tak Wydajność - ConnectShare (HDD): Tak Multimedia - Ilość głośników: 2 Multimedia - Moc wyjściowa (RMS): 20 W Multimedia - Wbudowane dekodery dzwieku: Dolby Digital Plus Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Typ ramki: 3 Bezramkowy Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 3 Porty i interfejsy - Liczba złącz rf: 3 Porty i interfejsy - Wspólny interfejs: Tak Porty i interfejsy - Common Interface Plus (CI +) wersja: 1.4 Porty i interfejsy - Wejscie Audio (L,P): 1 Porty i interfejsy - Ilość portów RJ-12: 1 Porty i interfejsy - Liczba portów USB 2.0: 2 Porty i interfejsy - Moduł CI+: Tak Porty i interfejsy - Consumer Electronics Control (CEC): Anynet+ Porty i interfejsy - Mostek Ethernet (LAN-Out): Tak Sieć - Smart TV: Tak Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Przeglądarka internetowa: Tak Sieć - Wi-Fi Direct: Tak Ergonomia - Standard VESA: Tak Ergonomia - Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm Ergonomia - OSD: Tak Ergonomia - Obsługa funkcji Plug & Play: Tak Moc - Klasa efektywności energetycznej (SDR): G Moc - Klasa efektywności energetycznej (HDR): G Moc - Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 80 kWh Moc - Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 132 kWh Moc - Pobór mocy: 80 W Moc - Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W Moc - Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V Moc - Maksymalne zużycie mocy: 160 W Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Moc - Skala efektywności energetycznej: Od A do G Moc - Automatyczne wyłączanie zasilania: Tak Moc - Tryb energooszczędny: Tak Waga i rozmiary - Szerokość urządzenia (z podstawą): 1232,1 mm Waga i rozmiary - Głębokość urządzenia (z podstawą): 226,3 mm Waga i rozmiary - Wysokość urządzenia (z podstawą): 748,8 mm Waga i rozmiary - Waga (z podstawą): 15,8 kg Waga i rozmiary - Szerokość (bez podstawy): 1232,1 mm Waga i rozmiary - Głębokość (bez podstawy): 25,7 mm Waga i rozmiary - Wysokość (bez podstawy): 708,8 mm Waga i rozmiary - Waga (bez podstawy): 15,5 kg Porty We/Wy na tylnym panelu - Wejście cyfrowe audio: 1 Dane opakowania - Stojak typu: Stojak na nogach Funkcje hotelarskie - Menu Home Hospitality: Tak Funkcje hotelarskie - Lista kanałów hotelowych: Tak Funkcje hotelarskie - Hospitality Plug and Play: Tak Funkcje hotelarskie - Zegar zapasowy wsparcie: Tak Funkcje hotelarskie - Mój kanał: Tak Dane opakowania - Szerokość opakowania: 1399 mm Funkcje hotelarskie - Tryb Bezpieczny: Tak Dane opakowania - Głębokość opakowania: 148 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 846 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 20,1 kg Dane opakowania - Rodzaj opakowania: Pudełko Zawartość opakowania - Przewody: Prąd przemienny Zawartość opakowania - Baterie w zestawie: Tak Smart TV - Dublowanie dźwięku: Tak Zawartość opakowania - W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak Zawartość opakowania - Instrukcja szybkiej instalacji: Tak Zawartość opakowania - Zestaw do montażu: Tak Tuner telewizyjny - Typ tunera: Analogowe i cyfrowe Tuner telewizyjny - Automatyczne wyszukiwanie kanałów: Tak Tuner telewizyjny - Wyświetlanie menu kanałów: Tak Pozostałe funkcje - H.Browser kompatybilność: Tak Pozostałe funkcje - Rozwiązania zarządzania zawartością: Samsung LYNK Cloud, Samsung LYNK DRM Pozostałe funkcje - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Klasyfikacja - Kod producenta: HG55AU800EEXEN Klasyfikacja - EAN: 8806094901207 Klasyfikacja - ID Produktu: 107505889