Philips Videowall 50Bfl2214/12 50" (S55157779) Lębork
Philips 50BFL2214/12 Telewizor 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny 350 cd/m² Philips 50BFL2214/12. Długość przekątnej ekranu: 127 cm (50"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Jasność: 350 cd/m², …
od 3 264,99 Najbliżej: 46 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Philips 50BFL2214/12 Telewizor 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny 350 cd/m² Philips 50BFL2214/12. Długość przekątnej ekranu: 127 cm (50"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Jasność: 350 cd/m², Współczynnik kontrastu (typowy): 5000:1, Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Kamera - Obsługiwane formaty plików wideo: AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9 Video - Formaty kompresji: MPEG1, MPEG2, MPEG4 Audio - Wbudowane dekodery dzwieku: Dolby Atmos Sieć - Smart TV: Tak Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Wi-Fi: Tak Sieć - Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac) Cechy - HDCP: Tak Cechy - Aplikacje wideo: YouTube Cechy - Wersja systemu operacyjnego: 9 (Pie) Wydajność - Obsługiwany format napisów: SMI, SRT, TXT Wydajność - Kolor produktu: Czarny Wydajność - Kanały wyjścia audio: 2.0 kan. Zawartość opakowania - Przewody: Prąd przemienny Zawartość opakowania - W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak Zawartość opakowania - Pilot zdalnego sterowania: 22AV9574A/12 Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 127 cm (50") Wyświetlacz - Rozdzielczość: 3840 x 2160 px Wyświetlacz - Typ HD: 4K Ultra HD Wyświetlacz - Natywne proporcje obrazu: 16:9 Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: LED Wyświetlacz - Kształt ekranu: Płaski Wyświetlacz - Współczynnik kontrastu (typowy): 5000:1 Wyświetlacz - Jasność: 350 cd/m² Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu (cm): 126 cm Wyświetlacz - Natywna częstotliwość odświeżania: 50 Hz Multimedia - Ilość głośników: 2 Multimedia - Moc wyjściowa (RMS): 20 W Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 3 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0 Porty i interfejsy - Liczba portów USB 2.0: 1 Porty i interfejsy - Moduł CI+: Tak Porty i interfejsy - Common Interface Plus (CI +) wersja: 1.3.2 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Ergonomia - Standard VESA: Tak Ergonomia - Interfejs do montażu panelu: 100 x 200 mm Moc - Klasa efektywności energetycznej (SDR): F Moc - Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny Moc - Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 65 kWh Moc - Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W Moc - Napięcie wejściowe AC: 220/240 V Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Moc - Typ zasilacza: Internal Moc - Skala efektywności energetycznej: Od A do G Moc - Pobór mocy: 65 W Oprogramowanie - Zainstalowany system operacyjny: Android TV Tuner telewizyjny - Typ tunera: Analogowe i cyfrowe Tuner telewizyjny - System formatu sygnału analogowego: PAL Tuner telewizyjny - System formatu sygnału cyfrowego: DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2 Smart TV - Telewizja internetowa: Tak Smart TV - Aplikacje muzyczne: YouTube Music Skanowanie - Format kompresji zdjęć: BMP, GIF, JPG, PNG Waga i rozmiary - Szerokość (bez podstawy): 1112 mm Waga i rozmiary - Głębokość (bez podstawy): 78 mm Waga i rozmiary - Wysokość (bez podstawy): 647 mm Waga i rozmiary - Waga (bez podstawy): 11,3 kg Klasyfikacja - Kod producenta: S55157779 Klasyfikacja - EAN: 8718863030493 Klasyfikacja - ID Produktu: 96561333