Volt Sinus 3000 1500W/3000W 12V DC -& 230V AC Łańcut
75 opinii
VOLT SINUS-3000 12V przetwornica napięcia  Na wyjściu napięcie przemienne o przebiegu sinusoidalnym, idealnie nadaje się do elektronarzędzi, RTV, AGD, pieców oraz pomp CO Przetwornica napięcia Sinus-3000 12V służąca do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z …
od 965,44 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 13
Oferta sklepu
Opis
VOLT SINUS-3000 12V przetwornica napięcia  Na wyjściu napięcie przemienne o przebiegu sinusoidalnym, idealnie nadaje się do elektronarzędzi, RTV, AGD, pieców oraz pomp CO Przetwornica napięcia Sinus-3000 12V służąca do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO. Dodatkowo produkt został wyposażony w gniazdo USB 2A do zasilania lub ładowania urządzeń mobilnych. Przetwornice doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Produkt wytwarza czysty sinusoidalny sygnał wyjściowy, identyczny jak ten w sieci energetycznej. Dzięki temu rozwiązaniu przetwornica jest kompatybilna m.in. z: lodówkami, telewizorami, lampami, komputerami i wieloma innymi urządzeniami.  Najważniejsze cechy: -Wysoka stabilność pracy dzięki wytwarzaniu napięcia identycznego, jak to w sieci energetycznej -Wyposażona w dwa gniazda 230V oraz gniazdo USB -Umożliwia używanie urządzeń 230V w samochodzie -W zestawie okablowanie do zasilania z akumulatora oraz gniazda zapalniczki Produkt może być stosowany do ochrony i zasilania takich urządzeń jak: -Urządzenia biurowe (komputery, monitory, drukarki, skanery) Zasilanie ładowarek (telefony, smartfony, laptopy itd.) -Urządzenia RTV (telewizory, tunery, głośniki, projektory) -Urządzenia AGD (lodówki, mikrofalówki, zmywarki, kuchenki, zamrażalki) -Elektronarzędzia (wiertarki, pilarki, szlifierki, obrabiarki itd.) -Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory) -Solary, fotowoltaika. Czym są przetwornice SINUS? Cechą odróżniającą przetwornice sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej. Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy. Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną". Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie.  Parametry techniczne: -Moc całkowita: 3000 W -Moc znamionowa: 1500 W -Napięcie akumulatora: 12 V -Napięcie wejściowe: 11 V - 15 V -Napięcie wyjściowe: 220 V - 240 V -Częstotliwość napięcia wyjściowego: 50 Hz (+- 5%) -Prąd pobierany bez obciążenia: 300 mA -Sprawność przy pełnym obciążeniu: > 92 % -Zabezpieczenie przeciążeniowe: Przy obciążeniu większym niż 120 % urządzenie automatycznie się wyłącza, sygnał dźwiękowy, czerwona dioda -Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem: Sygnał dźwiękowy, czerwona dioda, automatyczne wyłączenie -Dopuszczalna temperatura pracy: -10 °C - 40 °C -Wymiary: 75 x 355 x 205 mm -Waga: 3,2kg -Symbol producenta: SIN300012 / 3SIP300012 O producencie: Volt Polska Sp. z o.o. to znana i niezawodna marka na rynku zasilania awaryjnego w Polsce i Europie. Firma zajmuje się dystrybucją i produkcją m.in.: zasilaczy awaryjnych, przetwornic DC/DC, przetwornic DC/AC, konwerterów i reduktorów napięcia, zasilaczy laptopowych, prostowników oraz akumulatorów. Dzięki przemyślanej i dynamicznej strategii działania, w ciągu kilku lat Volt Polska zyskało zasłużoną na rynku renomę. Z każdym krokiem działają by ich produkty były jak najlepiej dopasowane do aktualnych potrzeb klientów, dodatkowo wsparte profesjonalnym serwisem producenta.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • VOLT
Model
  • 3SIP300012
Wymiary
  • 75 x 355 x 205 mm
Moc
  • 11,6 KM
Waga
  • 3,2 kg
Napięcie ładowania
  • 11 V - 15 V
Napięcie wyjściowe
  • 230V 50Hz
Prąd bez obciążenia
  • 300mA
Zakres napięcia wejściowego (akumulator)
  • 11-15 VDC
Automatyczny regulator napięcia sieci AVR
  • 140-275 VAC
Zakres napięcia wejściowego (sieć)
  • 50hz+5%
Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
  • Sygnał dźwiękowy, czerwona dioda, automatyczne wyłączenie
Zabezpieczenie przeciążeniowe
  • przy obciążeniu 120% IPS automatycznie się wyłącza
Zabezpieczenie przed zwarciem
  • tak
Temperatura
  • -10 ⁰C - 40 ⁰C
Sprawność
  • 92%
Opinie Volt Sinus 3000 1500W/3000W 12V DC -& 230V AC Łańcut