Soundsation CHECKLINE-12A Łańcut
od 2 880 Najbliżej: 17 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Seria monitorów scenicznych Soundsation Checkline to odpowiedź na potrzeby firm wynajmujących sprzęt nagłośnieniowy, inżynierów dźwięku i zespołów, które potrzebują solidnych, eleganckich i praktycznych narzędzi na scenie. Jednocześnie stanowią one idealne rozwiązanie dla osób, poszukujących stosunkowo taniego monitora scenicznego, oferującego wysoką wydajność, optymalną dyspersję i świetną jakość sygnału. Stanowiące serce monitorów Checkline pełnozakresowe głośniki typu coaxial współpracują z modułem Bi-Amp, który dostarcza moc na poziomie 350W (RMS) / 1000W (Peak) przy zaskakującej klarowności dźwięku i niezawodności. Wbudowany procesor DSP zapewnia maksymalną dynamikę, kontrolę nad przeciążeniami i przegrzewaniem, oraz oferuje 5 fabrycznych ustawień EQ (Pełny zakres, Monitor, Live, Mowa, DJ) a także dodatkowe 5 ustawień zdefiniowanych przez użytkownika, z różnymi krzywymi korekcji dostosowanymi do zmieniających się warunków akustycznych. Bez względu na to, czy są używane jako monitor, głośnik pełnozakresowy, przedni fill czy głośnik opóźniony do zastosowań wewnątrz/poza pomieszczeniem, seria Checkline to gotowe do użycia rozwiązanie dla profesjonalistów. Specyfikacja Soundsation Checkline 12A : Moc: 1000 W Moc RMS: 350 W Dwupasmowy Głośnik niskotonowy: 12″ Głośnik wysokotonowy: 1″ Zakres częstotliwości: 55 Hz - 20 kHz Maks. SPL: 127 dB Wejścia: 2 x Combo XLR/TRS, stereo RCA Wyjścia: 2 x XLR Gniazdko: 35 mm Wymiary: 420 x 337 x 450 mm Masa: 14 kg