Platinet Ładowarka 11Kw Type 2 45810 Pwbs11Kw Łańcut
Wallbox - stacja ładowania 11Kw Type2, obsługa kart RFID oraz dedykowana aplikacja Evchargo ✅ ✅Stacja ładowania pojazdów elektrycznych PWBS11KW to zaawansowane rozwiązanie zaprojektowane z myślą o efektywnym ładowaniu pojazdów EV. Oferuje moc ładowania wynoszącą 11 kW, co umożliwia szybkie …
od 1 799 Najbliżej: 16 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
Wallbox - stacja ładowania 11Kw Type2, obsługa kart RFID oraz dedykowana aplikacja Evchargo ✅ ✅Stacja ładowania pojazdów elektrycznych PWBS11KW to zaawansowane rozwiązanie zaprojektowane z myślą o efektywnym ładowaniu pojazdów EV. Oferuje moc ładowania wynoszącą 11 kW, co umożliwia szybkie naładowanie pojazdu elektrycznego. Kompaktowy i estetyczny design pozwala na łatwe zamontowanie go na ścianie w garażu lub innym dogodnym miejscu.Inteligentne funkcje, takie jak harmonogramy ładowania pozwalają zoptymalizować ładowanie, korzystając z tańszej energii elektrycznej w określonych godzinach lub dostosowując je do własnych preferencji.Urządzenie wyposażyliśmy w zabezpieczenia elektryczne które chronią przed przepięciami, przeciążeniami i innymi potencjanymi zagrożeniami gwarantując bezpieczny proces ładowaniaDzięki dedykowanej aplikacji mobilnej EVchargo, użytkownicy mogą śledzić postęp ładowania, kontrolować proces, i sprawdzać historię zużycia energii, wszystko z poziomu swojego smartfona.Innowacyjność- ergonomiczna obudowa i przyjazna dla użytkownika konstrukcja korpusu- opcjonalna wersja z gniazdem T2S- automatyczne przełączanie pomiędzy zasilaniem jednofazowym i trójfazowym Bezpieczeństwo- zabezpieczenia 30 mA Typ A + 6 mA DC- zabezpieczenie przed zablokowaniem złącza ładowania w pojeździe (anti-welding protection)- opcjonalna ochrona przed awarią PENInteligentne sterowanie- obsługa komunikacji Wi-Fi/Ethernet- planowanie ładowania z aplikacji- sterowanie systemem równoważenia obciążenia- kompatybilność z fotowoltaiką- uwierzytelnianie RFID / Plug & Play / AplikacjaSpecyfikacja technicznaZasilanie: 3P+N+PENapięcie znamionowe: 400V ACPrąd znamionowy: 16ACzęstotliwość: 50/60HzNapięcie wyjściowe: 400V ACMaksymalny prąd wyjściowy: 16AMoc znamionowa: 11kWZłącze ładowania: Type 2 socketWskaźnik LED: Green/Yellow/RedCzytnik RFID: Mifare ISO/IEC 14443ATryb uruchamiania: Plug&Play/RFID card/AppKomunikacja: Wifi/Bluetooth/EthernetOCPP: OCPP 1.6 Json (OCPP 2.0 optional)RCD: TypeA + 6mA DCStopień ochrony: IP65Ochrona przed uderzeniami: IK10Ochrona elektryczna: Ochrona nadprądowa, przed prądem szczątkowym, przeciwprzepięciowa, nadpięciowa, podnapięciowa, przed nadmierną/niedostateczną temperaturą, uziemienieCertyfikat: EN/IEC 61851-1: 2017, EN/IEC 61851-21-2: 2018, EN/IEC 61000-6-1:2019Temperatura pracy: -30C~+50CWilgotność pracy: 5%~95%Wysokość pracy EV_PWBS11KW ✅ ✅ Kod producenta: EV_PWBS11KW Wallbox - stacja ładowania 11Kw Type2, obsługa kart RFID oraz dedykowana ap
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Platinet
Model
  • EV_PWBS11KW
Moc
  • 11 kW