Lexar 256GB 2,5" SATA SSD NS100 (LNS100256RB) Łańcut
19 opinii
od 201 Najbliżej: 0,2 km
Liczba ofert: 33
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
Specyfikacja
Podstawe informacje
Marka
  • Lexar
Model
  • NS100
Pojemność
  • 256GB
Format
  • 2,5 cala
Złącze
  • SATA 3
Szerokość
  • 100.2mm
Głębokość
  • 100.2mm
Wysokość
  • 7mm
Rodzaj pamięci
  • TLC
Prędkość odczytu
  • 520MB/s
Prędkość zapisu
  • 440MB/s
Funkcje dodatkowe
  • S.M.A.R.T.
  • NVMe
Współczynnik TBW
  • 120 TB
Opinie Lexar 256GB 2,5" SATA SSD NS100 (LNS100256RB) Łańcut