Deko DKJS20Q1Y Łańcut
od 264,44 Najbliżej: 19 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Marka powstała w 2013 roku, dzięki wybitnemu inżynierowi Robertowi Kok, który porzucił pracę w firmie BOSCH i postanowił stworzyć własną markę produktów. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, stworzył serię wysokiej jakości narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, która zyskała popularność na całym świecie! Narzędzia marki DEKO to niepowtarzalny design oraz najwyższa jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. WYRZYNARKA AKUMULATOROWA Z REGULACJĄ PRĘDKOŚCI DKJS20Q1Y DEKO + brzeszczot DANE TECHNICZNE Marka: DEKO Model: DKJS20Q1Y Napięcie: 20 V Akumulator: 2 Ah 20V (1 szt. w zestawie) Regulacja prędkości: 6 stopni Regulacja oscylacji: 4 stopnie Obroty bez obciążenia: 800 - 3000 obr./min Długość skoku: 22 mm Maks. głębokość cięcia w stali: 6 mm Maks. głębokość cięcia w drewnie: 100 mm Płynna regulacją kąta cięcia: Tak Sztywne kąty cięcia: 0/22.5/45° (w lewo i prawo) Prowadnica laserowa: Tak Oświetlenie LED: Tak Szybka wymiana brzeszczotów: Tak Podłączenie odsysania pyłu: Tak Wymiary: 265 x 215 x 85 mm Waga urządzenia z akumulatorem: 2.1 kg Waga zestawu: 2.6 kg Opakowanie: kartonowe Wyposażenie: akumulator, ładowarka, klucz imbusowy, brzeszczot, szyna prowadząca, przyłącze do odsysania pyłu, instrukcja obsługi Wyrzynarka akumulatorowa do zadań specjalnych! Wyrzynarka DEKO DKJS20Q1Y jest niezastąpionym urządzeniem do obróbki drewna i metalu. Pokrętło do regulacji prędkości pozwala dopasować prędkość do aktualnie wykonywanego zadania. Urządzenie oferuje całkowicie metalową, dźwigniową, bezkluczykową wymianę brzeszczotu. Wyrzynarka jest wytrzymała i lekka. Taka konstrukcja zapewnia mniejsze zmęczenie. Wygodę i komfort pracy podnosi zasilanie akumulatorowe. Wyrzynarka jest idealna do pracy na budowie lub do majsterkowania wokół domu. Mocny silnik i szerokie możliwości regulacji Wyrzynarka zasilana jest akumulatorem o napięciu 20 V i pojemności 2000 mAh. Dzięki niemu możemy ciąć w: stali do 6 mm drewnie do 100 mm Oprócz spustu włącznika mamy dostępną: regulację obrotów (6 stopni) regulację oscylacji (4 stopnie) włącznik prowadnicy laserowej i oświetlenia LED System odprowadzania pyłu, aby zachować czystość w miejscu pracy Urządzenie posiada adapter do odsysania pyłu, który umożliwia podpięcie worka na pył lub odkurzacza przemysłowego. Dzięki temu możesz zachować czysty obszar roboczy. Ergonomiczna obudowa Dzięki przemyślanemu projektowi wyrzynarka dobrze leży w dłoni, a gumowe wstawki zapewniają pewny chwyt. Prowadnica boczna oraz laserowa ułatwia prowadzenie po linii prostej cięcia. Oświetlenie LED doskonale sprawdzi się w ciemnych pomieszczeniach. ZESTAW ZAWIERA Wyrzynarka akumulatorowa DEKO DKJS20Q1Y Akumulator 2000 mAh Ładowarka Szyna prowadząca Klucz imbusowy Brzeszczot do drewna Przyłącze do odsysania pyłu Instrukcja obsługi w języku polskim
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Deko
Informacje dodatkowe
  • Regulacja obrotów
Waga
  • 2,1 kg
Rodzaj silnika
  • Szczotkowe
Napięcie
  • 20 V
Zasilanie
  • Akumulatorowe
Moc
  • 650 W
Maksymalna prędkość skokowa (RPM)
  • 3000
Skok brzeszczotu (mm)
  • 22
Głębokość cięcia w aluminium
  • 6 mm
Głębokość cięcia w drewnie
  • 100 mm