Volt Polska 12V/230V/2000W Ips2000N12V Kuźnia Raciborska
43 opinie
Przetwornica Volt Polska IPS-2000N 12V / 230V 1000/2000W Elektroniczna przetwornica napięcia IPS -2000N służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230 V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12 V lub 24 V. Przetwornice doskonale sprawdzają się …
od 299 Najbliżej: 28 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Przetwornica Volt Polska IPS-2000N 12V / 230V 1000/2000W Elektroniczna przetwornica napięcia IPS -2000N służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230 V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12 V lub 24 V. Przetwornice doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Przetwornice serii IPS N wytwarzają na wyjściu tzw. sinusoidę modyfikowaną. Jest to napięcie przemienne o przebiegu prostokątnym, którego wartość skuteczna jest identyczna, jak wartość skuteczna przebiegu sinusoidalnego występującego w sieci energetycznej. Dzięki zastosowaniu takiej metody generowania napięcia, możliwe jest znaczne ograniczenie ceny i zwiększenie bezawaryjności całego urządzenia. Najważniesze cechy Model: IPS 2000N 12V Moc chwilowa: 2000W Moc ciągła: 1000W Napięcie akumulatora: 12V Postać fali: sinusoida modyfikowana Specyfikacja techniczna Model IPS 2000N 12V Moc chwilowa 2000W Moc ciągła 1000W Napięcie akumulatora 12V Napięcie wejściowe 10.5-15.5V Napięcie wyjściowe 225-235V Częstotliwość wyjściowa 50 HZ (+- 2 Hz) Zabezpieczenie przeciążeniowe > 120% IPS automatycznie się wyłączy Prąd znamionowy 300mA Sprawność 0.92 Zabezpieczenie podnapięciowe 10.7V (+- 0.3V) Dopuszczalna temperatura -10 - 40oC Wymiary 240x162x70mm Waga 1.4kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • VOLT
Model
  • 3IPSN20012
Moc
  • 11,6 KM
Waga
  • 1,6 kg
Napięcie wyjściowe
  • 230V 50Hz
Prąd bez obciążenia
  • 1,2A
Zakres napięcia wejściowego (akumulator)
  • 11-15 VDC
Automatyczny regulator napięcia sieci AVR
  • 140-275 VAC
Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
  • tak
Zabezpieczenie przeciążeniowe
  • przy obciążeniu 120% IPS automatycznie się wyłącza
Zabezpieczenie przed zwarciem
  • (automatyczne wyłączenie)
Opinie Volt Polska 12V/230V/2000W Ips2000N12V Kuźnia Raciborska