Volt MicroUPS 600VA (5UP0600070) Kuźnia Raciborska
2 opinie
UPS VOLT POLSKA MICRO 600VA 360W Niezawodny i wydajny mikroprocesorowy układ sterowania Stabilizator napięcia sieciowego AVR Ekologiczna funkcja automatycznego oszczędzania energii Możliwość uruchomienia zasilacza bez podłączenia do sieci AC Kompaktowa obudowa i mała waga urządzenia Zabezpieczenie …
od 175,84 Najbliżej: 28 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
UPS VOLT POLSKA MICRO 600VA 360W Niezawodny i wydajny mikroprocesorowy układ sterowania Stabilizator napięcia sieciowego AVR Ekologiczna funkcja automatycznego oszczędzania energii Możliwość uruchomienia zasilacza bez podłączenia do sieci AC Kompaktowa obudowa i mała waga urządzenia Zabezpieczenie przeciążeniowe Wbudowany wydajny akumulator AGM 1x7Ah Wykonany w technologii Line-Interactive Dwa gniazda zasilania o napięciu 230V pozwalające na podtrzymywanie pracy dwóch urządzeń jednocześnie W zestawie oprogramowanie viewPOWER - możliwość m.in. podłączenia zasilacza do komputera (gniazdo USB) Jakie urządzenia zasila Micro UPS 600 7Ah (360/600W)? Komputery, laptopy Małe serwery, stacje robocze, urządzenia sieciowe Urządzenia peryferyjne (drukarki, skanery, monitory) Urządzenia RTV (telewizory, tunery, głośniki, projektory) Systemy alarmowe i CCTV Urządzenia telekomunikacyjne i fiskalne Aparatura kontrolno-pomiarowa Technologia Line-Interactive Przełączenie na tryb akumulatorowy w momencie wykrycia zaniku napięcia. Jest to możliwe dzięki równoległemu podłączeniu falownika do napięcia zasilania, przy jednoczesnym ładowaniu ogniw akumulatora. Urządzenia tego typu charakteryzują się bardzo wysoką sprawnością (~90%), przez co z powodzeniem mogą być stosowane do zabezpieczenia elementów systemu teleinformatycznego (serwery, stacje robocze etc.). Oprogramowanie viewPOWER Daje możliwość podłączenia zasilacza do komputera (gniazdo USB). Za pomocą oprogramowania viewPOWER można również zmieniać i kontrolować parametry pracy, konfigurować wysyłane komunikaty, ustawiać alarmy. Bezpieczeństwo użytkowania Szereg zabezpieczeń odpowiada za bezpieczną eksploatację produktu chroniąc zarówno podłączone urządzenia, jak i sam zasilacz: Zabezpieczenie przed niskim napięciem Zabezpieczenie przed wysokim napięciem Zabezpieczenie zwarciowe Zabezpieczenie przeciążeniowe Zabezpieczenie temperaturowe Orientacyjny czas zasilania podczas awarii Laptop do pracy biurowej (65W) ~ 1,2h Komputer do pracy biurowej (350W) ~ 12min Kasa fiskalna (30W) ~ 2,5h Duża kasa fiskalna (50W) ~ 1,5h Kamera Wi-Fi (5W) ~ 15,1h Router Wi-Fi (10W) ~ 7,6h System alarmowy (30W) ~ 2,5h Specyfikacja techniczna Moc całkowita (chwilowa): 600W Moc stała: 360W Napięcie: 220-230V (50/60Hz) Zakres napięcia: 162-290V Sprawność: 90% Częstotliwość: 50/60Hz+-1Hz Przebieg napięcia: Sinusoida aproksymowana Pojemność: 7Ah Czas ładowania: 6-8 godzin do 90% Czas przełączania ms: 3ms Tryb AC (sieciowy): Świeci zielona dioda LED Tryb DC (akumulatorowy): Miga żółta dioda LED Tryb awarii: Świeci czerwona dioda LED Tryb podtrzymania (backup): Sygnał co 10s Słabe naładowanie akumulatora: Sygnał co 1s Przeciążenie: Sygnał co 0,5s Błąd: Ciągły sygnał Zabezpieczenia pełne: Przeciążeniowe, przed przeładowaniem i rozładowaniem Wymiary: 298x101x142mm Waga: 4,35kg Temperatura: 0-40C
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Volt
Model
  • 5UP0600070
Typ obudowy
  • Tower
Moc pozorna [VA]
  • 600 VA
Moc skuteczna [W]
  • 360
Poziom hałasu
  • 40 dB
Napięcie wejściowe
  • 230 V
Napięcie nominalne
  • 12 V
Moc
  • 360 W
Częstotliwość
  • 50/60 Hz
Średni czas ładowania [h]
  • 6
Wyświetlacz
  • Tak
Zimny start
  • Tak
Wysokość
  • 142 mm
Szerokość
  • 101 mm
Głębokość
  • 298 mm