Supermicro CSE-512F-350B1 Kuźnia Raciborska
Supermicro SuperChassis 512F-350B1 Stojak Czarny 350 W Supermicro SuperChassis 512F-350B1. Układ: Stojak, Model: Serwer, Kolor produktu: Czarny. Zasilanie: 350 W. Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 3.5". Szerokość produktu: 437 mm, Głębokość produktu: 369 mm, Wysokość produktu: 43 mm. Typ …
od 948,28 Najbliżej: 48 km
Opis
Supermicro SuperChassis 512F-350B1 Stojak Czarny 350 W Supermicro SuperChassis 512F-350B1. Układ: Stojak, Model: Serwer, Kolor produktu: Czarny. Zasilanie: 350 W. Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 3.5". Szerokość produktu: 437 mm, Głębokość produktu: 369 mm, Wysokość produktu: 43 mm. Typ zasilacza: AC, Wentylator: 2 x 40mm, Wewnętrzne kieszenie na napęd: 2 x 3.5" Najważniejsze parametry techniczne Konstrukcja - Możliwości montowania w stelażu: Tak Konstrukcja - Obsługiwany typ płyty głównej: ATX Konstrukcja - Ilość zatok 3.5": 2 Konstrukcja - Układ: Stojak Nośnik danych - Obsługiwane rozmiary dysków twardych: 3.5" Nośnik danych - Wewnętrzne kieszenie na napęd: 2 x 3.5" Wydajność - Kolor produktu: Czarny Wydajność - Model: Serwer Warunki pracy - Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 8 - 90% Warunki pracy - Dopuszczalna wilgotność względna: 5 - 95% Waga i rozmiary - Rozmiar: 36,8 cm (14.5") Waga i rozmiary - Waga produktu: 4,99 kg Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 437 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 369 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 43 mm Moc - Typ zasilacza: AC Moc - Zasilacz dołączony: Tak Moc - Zasilanie: 350 W Technical details - Wbudowany wyłącznik: Tak Technical details - Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C Technical details - Pojemność stelaża: 1U Cechy - Certyfikaty: UL, FCC, CUL, TUV, CE Pozostałe funkcje - Wentylator: 2 x 40mm Pozostałe funkcje - Zewnętrzne wnęki na napędy: 2 Pozostałe funkcje - Rozmiar płyty głównej: 12 x 10" Klasyfikacja - Kod producenta: CSE-512F-350B1 Klasyfikacja - EAN: 672042204465 Klasyfikacja - ID Produktu: 30624444