Gorenje ICY2000SP Kuźnia Raciborska
        Płyta indukcyjna Gorenje  ICY2000SP Ilość stopni mocy: 9 Ręczna regulacja temperatury Sposób montażu: wolnostojąca Szerokość: 280 mm Wysokość: 42 mm TOUCH CONTROL Po prostu za dotknięciem Steruj gotowaniem za pomocą trzech przycisków sensorowych, suwaka i wskaźników …
od 336,99 Najbliżej: 46 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
        Płyta indukcyjna Gorenje  ICY2000SP Ilość stopni mocy: 9 Ręczna regulacja temperatury Sposób montażu: wolnostojąca Szerokość: 280 mm Wysokość: 42 mm TOUCH CONTROL Po prostu za dotknięciem Steruj gotowaniem za pomocą trzech przycisków sensorowych, suwaka i wskaźników świetlnych. Za pomocą przycisku dotykowego „menu” wybieraj spośród 7 gotowych programów, w tym hotpot, gulasz, smażenie, zupa, gotowanie, mleko i para. Gotowanie rozpocznie się automatycznie z ustawioną mocą lub temperaturą i przez zadany czas. Moc i czas można również regulować ręcznie.   9 stopni mocy Gotowanie na miarę Moc można ustawić w 9 różnych krokach od 400 do 2000 W. Jeśli zależy Ci na bardziej precyzyjnym przepisie, możesz zdecydować się na ustawienie temperatury w zakresie od 80 do 240°C. PowerBoost Kiedy się spieszysz, nie martw się! Funkcja PowerBoost zwiększa moc płyty i znacznie skraca czas gotowania. Po 30 sekundach przy maksymalnej mocy 2000 W, gotowanie będzie kontynuowane według wcześniej ustawionego programu. Oszczędność energii Małymi krokami do bycia ekologicznym Płyta indukcyjna jest bardziej wydajna niż płyty elektryczne czy gazowe, nie ma w niej otwartego ognia ani toksycznych gazów. Sprawność energetyczna indukcji wynosi 83%. Szybki czas gotowania, szybka reakcja na zmiany w kontroli temperatury i zawsze chłodne powierzchnie do gotowania to kolejne ogromne zalety. Zoptymalizuj czas gotowania Z wyborem odpowiednich naczyń kuchennych Wykorzystaj w pełni wszystkie zalety indukcji, wybierając najbardziej kompatybilne naczynia kuchenne. Musi zawierać materiały ferromagnetyczne - albo zawiera żelazo, albo ma warstwę o właściwościach magnetycznych. Wiele opcji użytkowania Smukły i przenośny Przenośne płyty indukcyjne Gorenje są niezwykle eleganckie. Przenośność umożliwia wiele opcji użytkowania. Ciesz się doskonałym gotowanym posiłkiem, niezależnie od tego, gdzie jesteś - w leśniczówce, na kempingu, w kamperze, namiocie lub na przyjęciu w ogrodzie... ChildLock Bezpieczeństwo przede wszystkim Zabawy przy płycie kuchennej nigdy nie były bezpieczniejsze. Modele Gorenje posiadają dwie przydatne funkcje bezpieczeństwa – zabezpieczenie przed dziećmi i automatyczne wyłączanie po wyjęciu naczyń. Timer Zrelaksuj się, podczas gdy płyta grzejna gotuje za Ciebie Jeśli przygotowanie dania, które znasz z doświadczenia, zajmuje określoną ilość czasu, możesz ustawić timer na maksymalnie 180 minut. Po zakończeniu gotowania płyta wyłącza się automatycznie i włącza sygnał dźwiękowy.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Gorenje
Rodzaj
  • Indukcyjne
Pola grzejne
  • 1 pole
Kolor
  • Czarne
Zapalarka
  • Nie
Moc
  • 2000 W
Regulacja temperatury
  • 80-240°C