Aiwa Amplituner AMU-120BTSL Srebrny (AMU120BTSL) Krzywiń
od 1 209 Najbliżej: 16 km
Liczba ofert: 26
Oferta sklepu
Opis
Wzmacniacz AMU-120BT/SL Wyjątkowy design Urządzenie wyróżnia się srebrnym, klimatycznym panelem, który prezentuje się doskonale i to niezależnie od aranżacji pomieszczenia. Dodatkowo amplituner AIWA AMU-120BT wyposażony został w mocną, trwałą obudowę, która zapewnia mu nie tylko maksimum ochrony przed oddziaływaniami mechanicznymi, ale też możliwość efektywnego chłodzenia i to nawet w przypadku maksymalnego obciążenia pracą. Niewątpliwą zaletą amplitunera jest też ergonomiczne rozmieszczenie wszystkich przycisków, dzięki czemu korzystanie z niego jest jeszcze łatwiejsze. Duża liczba funkcjonalnych wejść Ważną zaletą amplitunera AIWA AMU-120BT jest dostęp do szeregu złącz, dzięki którym może on współpracować z wieloma różnymi urządzeniami peryferyjnymi. Jednym z najważniejszych z nich jest oczywiście port USB, dzięki któremu użytkownik może korzystać z muzyki zapisanej np. na pendrive. Oprócz niego amplituner posiada też wejście dla kart SD, za pomocą którego można - tak jak w przypadku USB - podłączyć nośnik zewnętrzny. Zaletą urządzenia jest też kompatybilność ze standardem Bluetooth, dzięki któremu użytkownik może korzystać z możliwości bezprzewodowego odtwarzania np. muzyki ze smartfonu, a także dostęp do wejścia gramofonowego. Mocne brzmienie w każdych warunkach Jak na profesjonalny sprzęt muzyczny przystało, amplituner AIWA AMU-120BT może wygenerować całkiem solidne, mocne brzmienie. Wzmacniacz 2 x 60 W gwarantuje, że każde pomieszczenie (niezależnie od kształtu i rozmiaru) zostanie dzięki niemu właściwie nagłośnione. Odtąd wychwycenie każdego, nawet najbardziej subtelnego dźwięku, nie będzie już żadnym problemem i to niezależnie od jego częstotliwości. Zaawansowany system regulacji Urządzenie zapewnia maksymalną jakość dźwięku, którego brzmienie może być dostosowane do indywidualnych, akustycznych preferencji. Amplituner AIWA AMU-120BT wyposażony został w system regulacji tonów niskich, średnich i wysokich, dzięki któremu efekt dźwiękowy będzie zoptymalizowany również pod kątem kształtu pomieszczenia i jego ogólnych warunków akustycznych. Co ważne, dostęp do przycisków odpowiadających za tą regulację jest bardzo prosty, gdyż znajdują się one na panelu głównym urządzenia. Direct Bypass - nowa jakość dźwięku Dzięki funkcji Direct Bypass amplituner AIWA AMU-120BT zapewnia dostęp do maksymalnie oczyszczonego, krystalicznego dźwięku. Funkcja ta eliminuje wszelkie szumy, zakłócenia i inne czynniki, które mogłyby wpłynąć na osłabienie jakości sygnału wyjściowego.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Aiwa
Model
  • AMU-120BT SL
Rodzaj amplitunera
  • Stereofoniczny
Moc surround
  • 120 W
Komunikacja
  • Bluetooth
  • USB
Wyświetlacz
  • Tak
Tryb HDR
  • Nie
Impedancja
  • 16 Ohm
DLNA
  • Nie
Impedancja głośników
  • 8-16Ohm
Kolor
  • Srebrny
Liczba cyfrowych wejść koaksjalnych
  • 0
Liczba wyjść HDMI
  • 0
Liczba wejść HDMI
Liczba kanałów
  • 2.0
Waga
  • 6,5 kg
Kod producenta
  • AMU120BTSL
Głębokość
  • 292 mm
Szerokość
  • 430 mm
Wysokość
  • 100 mm