Evans BD20REMAD Resonant Black Krzeszowice
20" EMAD RESO BLK Rezonansowy naciąg o grubości 0,1778 mm ze stałym, wewnętrznym pierścieniem. EMAD Resonant cechuje się dwoma łatwo wymiennymi gąbkowymi pierścieniami, które tłumią harmoniczne wokół krawędzi 5” otworu wentylacyjnego, skupiając wysokość tonu oraz wzmacniając atak. Otwór jest …
od 344 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
20" EMAD RESO BLK Rezonansowy naciąg o grubości 0,1778 mm ze stałym, wewnętrznym pierścieniem. EMAD Resonant cechuje się dwoma łatwo wymiennymi gąbkowymi pierścieniami, które tłumią harmoniczne wokół krawędzi 5” otworu wentylacyjnego, skupiając wysokość tonu oraz wzmacniając atak. Otwór jest położony tak, by łatwo można było umieścić w nim mikrofon.