EIBACH DYSTANSE KOŁA SYSTEM 4 7MM 67 5X114,3 CZARN S90420048B Krzeszowice
Zwiększenie rozstawu kół Eibach S90-4-20-048-B Dystanse do felg Eibach Pro-Spacer 40mm/oś (2x20mm) MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.4 4WD Specyfikacja (produktu) Średnica otwory centrującego: 67 mm Ilość otworów/Średnica rozmieszczenia otworów: 5/114,3 Grubośc pojedynczego dystansu: 20 …
od 619,23 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
Zwiększenie rozstawu kół Eibach S90-4-20-048-B Dystanse do felg Eibach Pro-Spacer 40mm/oś (2x20mm) MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) 2.4 4WD Specyfikacja (produktu) Średnica otwory centrującego: 67 mm Ilość otworów/Średnica rozmieszczenia otworów: 5/114,3 Grubośc pojedynczego dystansu: 20 mm Zwiększenie rozstawu kół na oś: 40 mm Wymiar gwintu: M12x1,5 Kolor: czarny Waga: 2,09 kg Model o kodzie silnika 4B12 Rok produkcji: od 2012-10-01 Konie mechaniczne: 167 KM Pojemność: 2360 cm3 Liczba cylindrów: 4 Typ karoserii: SUV Kod silnika: 4B12 Posiada certyfikat TÜV: E162XT0114-00.pdf Osadzenie felgi: 8 mm Dane produktu Producent: Eibach Kod produktu: S90-4-20-048-B Marka: MITSUBISHI Model silnika: 2.4 4WD Certyfikat TUV Model: OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ) Produkt nowy !! Wypakowany w celu sprawdzenia !! Oryginalne opakowanie.