Adbl Roller D09125-01+B Krzeszowice
4,9
31 opinii
od 353,38 Najbliżej: 37 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Adbl Roller D09125-01+B Niska masa i kompaktowa budowa maszyny ADBL Roller D09125-01 pozwalają dotrzeć użytkownikowi do miejsc dotychczas niedostępnych dla urządzeń tego typu. Krótka głowa i zwarty korpus umożliwiają pracę nad wymagającymi elementami takimi, jak zderzaki czy pakiety aerodynamiki. Skok 9mm w połączeniu z odpowiednimi materiałami polerskimi to gwarancja idealnego wykończenia obrabianej powierzchni. Bardzo mocny silnik, niezwykle skuteczna stabilizacja obrotów przy użyciu zestawów typu Polish lub podczas pracy z wszelkiego rodzaju cleanerami oraz środkami AIO, pozwala szybko uzyskać żądany stopień korekcji lakieru. Skuteczny system Soft Start, ergonomia budowy czy długi i elastyczny przewód zasilający to atuty tej maszyny, wspierające użytkownika podczas wielogodzinnej pracy. Ze względu na przemyślaną i sprawdzoną konstrukcję, sprzęt jest praktycznie bezawaryjny. Potwierdzają to wieloetapowe i rozległe testy urządzenia, przeprowadzane przed wprowadzeniem produktu na rynek. Wersja z torbą do przenoszenia maszyny. Parametry D09125: Skok maksymalny – 9 mm. Średnica pada polerskiego – 125 mm. Średnica talerza obrotowego – 125 mm. Moc wyjściowa (Watt) – 650W. RPM (ilość obrotów na minutę) – 2000 – 6400. Długość przewodu zasilającego – 5 m Waga – 2 kg. Elektroniczna kontrola prędkości – TAK Spust miękkiego startu – TAK Klasa izolacji – II Napięcie operacyjne – 230 V/50 Hz.