Sidas Ochraniacze Żelowe Na Piszczel Shin Protect Krosno

SHIN PROTECT XLPlaster żelowy na goleń firmy Sidas. Stworzony z silikonowego żelu Epithelium, skutecznie rozprowadza ciśnienie i zmniejsza tarcie w okolicy goleni w trakcie jazdy na nartach, co przeciwdziała powstaniu pęcherzy, otarć i poparzeń. Plaster jest bardzo cienki (krawędzie 2 mm, środek 4 …

od 99,99 Najbliżej: 42 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

SHIN PROTECT XL

Plaster żelowy na goleń firmy Sidas. Stworzony z silikonowego żelu Epithelium, skutecznie rozprowadza ciśnienie i zmniejsza tarcie w okolicy goleni w trakcie jazdy na nartach, co przeciwdziała powstaniu pęcherzy, otarć i poparzeń. Plaster jest bardzo cienki (krawędzie 2 mm, środek 4 mm) i można go używać do 30 razy. To idealne wsparcie dla narciarzy, które pomaga zadbać o przeciążone, bądź wrażliwe golenie.

Informacje ogólne

Materiał: Żel
Cechy: Plaster wielokrotnego użytku
(do 30 razy)
Skład zestawu: 2 plastry chroniące goleń
Wymiary: 150 x 105 mm

OPIS MARKI:

Od 1975 francuska firma SIDAS realizuje swoje innowacyjne pomysły, tak aby zapewnić Twoim stopom pełną wygodę. Marka zajmuje się produkcją najwyższej jakości narciarskich butów wewnętrznych, wkładek, skarpetek oraz innych akcesoriów. Marka zajmuje się znajdywaniem najlepszych rozwiązań, aby zapobiegać problemom stóp. Nie ważne czy intensywnie ćwiczysz, trenujesz swój ulubiony sport, czy po prostu jesteś bardzo aktywny, zawsze możesz mieć pewność i gwarancję, że twoje stopy są zdrowe, zadbane i dobrze utrzymane.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
  • Sidas
Rodzaj
  • Na nogi
Przeznaczenie
  • Damskie
Rozmiar
  • Uniwersalny