Odkurzacze
Odkurzacze
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Zelmer Odyssey ZVC307XT

5
Zelmer Odyssey ZVC307XT
Lekki odkurzacz z długim kablem, nie trzeba go przepinać co kilka metrów. Dobra moc ssania, pomysłowy schowek na końcówki, które są zawsze w zasięgu ręki. Jestem bardzo zadowolona z produktu.

Xiaomi Roidmi F8 Cleaner

5
Xiaomi Roidmi F8 Cleaner
Użytkuje urządzenie od około 2 miesięcy, przez ten czas nie użyłam tradycyjnego odkurzacza w ogóle. Dodam, że mam dwa koty, co wiąże się z dużą ilością sierści i żwirku poza kocią kuwetą (z czym świetnie sobie radzi). Sądzę, że jednak od czasu do czasu będzie to konieczne do chociażby dokładnego odkurzenia sofy czy materaca. Bardzo estetyczne wykonanie odkurzacza, tak samo jak pozostałych sprzętów Xiaomi, których w naszym domu jest coraz więcej. Minusem jest z pewnością wielkość pojemnika na odpady i forma opróżniania go, a także bateria pozostawia wiele do życzenia nie zawsze jestem w stanie odkurzyć 55 metrowe mieszkanie. Czy kupiłabym po raz drugi? Zdecydowanie tak!

Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 czarny

5
Xiaomi Mijia Roborock Vacuum Cleaner 2 czarny
Do tej pory byłem fanem iRobota, ale niestety (?) Mija zjada ich najlepszy model 985 w prawie każdej kategorii. Nie mówiąc o tym, że za jeden 985 mogę mięć dwa RoboRocki, i jeszcze trochę kasy zostanie.

Najczęściej szukane

Kupno odpowiedniego modelu odkurzacza nie należy do najprostych zadań, z jakimi przyjdzie nam sprostać podczas wyposażania naszego mieszkania w absolutnie niezbędny sprzęt z segmentu AGD. Jest to produkt, który będzie na bieżąco użytkowany przynajmniej raz w tygodniu, a jego niezawodność automatycznie przesądzi o poziomie czystości w naszym domu. Trudno bowiem wyobrazić sobie porządki naszych czterech ścian bez tego charakterystycznego produktu. Zwyczajnie każdy, kto pragnie utrzymywać swoje mieszkanie w należytym stanie, zwyczajnie musi się zaopatrzyć w jakikolwiek model takiego urządzenia. Stały się one nieodzownym przyczyną stojącą za czystym wnętrzem. A wystarczy tylko podłączyć go do źródła zasilania i przeprowadzić kilka sprawnych ruchów szczotką. Podłogi i dywany od razu nabierają innego wyrazu. Na samym początku zaznaczyliśmy, że wybór odkurzacza nie jest łatwy. Na dobry urządzenie tego typu składa się kilka czynników, na które szczególnie warto mieć baczenie, gdy decydujemy się na jego zakup. Zdecydowanie nie powinniśmy podejmować decyzji o zakupie tego urządzenia bez zapoznania się z funkcjami, jakie oferują współczesne odkurzacze. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego typ: czy jest to odkurzacz workowy, bezworkowy lub też ręczny albo piorący. Każdy z takich rodzajów oznacza inne zastosowanie dla takiego urządzenia. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na moc odkurzacza wyrażaną w Watach. Im większa moc takiego urządzenia, tym lepsze efekty podczas sprzątania, jednakże będzie się to wiązać z większym poborem energii. Dlatego też warto to odpowiednio zrównoważyć. Ostatnim czynnikiem, który warto brać pod rozwagę, jest informacja czy odkurzacz, który planujemy kupić posiada filtr HEPA, który może okazać się bardzo istotny dla osób z alergią. Na CENEO.pl każdy użytkownik pragnący zakupić nowy odkurzacz do swojego mieszkania, bez problemu znajdzie dokładnie takie urządzenie, jakiego szuka. Wszystko za sprawą prostych w użyciu filtrów w kategorii, które pozwolą zawęzić poszukiwania wymarzonego odkurzacza. Każdy kupujący może łatwo wybrać rodzaj poszukiwanego sprzętu, jego moc, a także informację czy posiada on filtr HEPA. Co więcej, będziemy mogli także zawęzić poszukiwania do produktów tylko konkretnych marek. Wszystko po to by zakup wymarzonego odkurzacza był czystą przyjemnością oraz abyśmy mogli zaoszczędzić wiele naszego czasu. Dodatkowo dzięki możliwościom oferowanym przez serwis CeneoLokalnie.pl możemy bardzo szybko sprawdzić czy wybrany przez nas odkurzacz jest dostępny w którymś ze sklepów w naszej najbliższej okolicy i dodatkowo będziemy mogli zaoszczędzić na kosztach wysyłki.