Szukasz

Odkurzacze Krosno

i okolice
Odkurzacze
Odkurzacze
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Zelmer Jupiter ZVC427HT

4,5
Zelmer Jupiter ZVC427HT
Byłoby bardzo dobrze, czyli cichy, pomimo mocy ok. 900 W duża siła ssania (porównuje ze starym Zelmer Meteor 1400 W), dobra funkcjonalność, długi kabel, itp. Jeden bemol: źle wyprofilowana szczotka podstawowa (ta turbo do dywanów jest OK). Za bardzo przysysa się do podłogi utrudniając przemieszczanie. Zmieniłem na starą z poprzedniego Zelmera.

Zelmer Odyssey ZVC307XT

5
Zelmer Odyssey ZVC307XT
Niewielkich rozmiarów, bardzo poręczy, cichy podczas użytkowania. Bardzo duża moc ciągu. Użytkownicy narzekają na długość kabla - jeżeli ktoś chce odkurzyć na jednej długości kabla mieszkanie powyżej 200 metrów :) to rzeczywiście krótki :) Gorąco polecam.
Kupno odpowiedniego modelu odkurzacza nie należy do najprostych zadań, z jakimi przyjdzie nam sprostać podczas wyposażania naszego mieszkania w absolutnie niezbędny sprzęt z segmentu AGD. Jest to produkt, który będzie na bieżąco użytkowany przynajmniej raz w tygodniu, a jego niezawodność automatycznie przesądzi o poziomie czystości w naszym domu. Trudno bowiem wyobrazić sobie porządki naszych czterech ścian bez tego charakterystycznego produktu. Zwyczajnie każdy, kto pragnie utrzymywać swoje mieszkanie w należytym stanie, zwyczajnie musi się zaopatrzyć w jakikolwiek model takiego urządzenia. Stały się one nieodzownym przyczyną stojącą za czystym wnętrzem. A wystarczy tylko podłączyć go do źródła zasilania i przeprowadzić kilka sprawnych ruchów szczotką. Podłogi i dywany od razu nabierają innego wyrazu. Na samym początku zaznaczyliśmy, że wybór odkurzacza nie jest łatwy. Na dobry urządzenie tego typu składa się kilka czynników, na które szczególnie warto mieć baczenie, gdy decydujemy się na jego zakup. Zdecydowanie nie powinniśmy podejmować decyzji o zakupie tego urządzenia bez zapoznania się z funkcjami, jakie oferują współczesne odkurzacze. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jego typ: czy jest to odkurzacz workowy, bezworkowy lub też ręczny albo piorący. Każdy z takich rodzajów oznacza inne zastosowanie dla takiego urządzenia. W następnej kolejności warto zwrócić uwagę na moc odkurzacza wyrażaną w Watach. Im większa moc takiego urządzenia, tym lepsze efekty podczas sprzątania, jednakże będzie się to wiązać z większym poborem energii. Dlatego też warto to odpowiednio zrównoważyć. Ostatnim czynnikiem, który warto brać pod rozwagę, jest informacja czy odkurzacz, który planujemy kupić posiada filtr HEPA, który może okazać się bardzo istotny dla osób z alergią. Na CENEO.pl każdy użytkownik pragnący zakupić nowy odkurzacz do swojego mieszkania, bez problemu znajdzie dokładnie takie urządzenie, jakiego szuka. Wszystko za sprawą prostych w użyciu filtrów w kategorii, które pozwolą zawęzić poszukiwania wymarzonego odkurzacza. Każdy kupujący może łatwo wybrać rodzaj poszukiwanego sprzętu, jego moc, a także informację czy posiada on filtr HEPA. Co więcej, będziemy mogli także zawęzić poszukiwania do produktów tylko konkretnych marek. Wszystko po to by zakup wymarzonego odkurzacza był czystą przyjemnością oraz abyśmy mogli zaoszczędzić wiele naszego czasu. Dodatkowo dzięki możliwościom oferowanym przez serwis CeneoLokalnie.pl możemy bardzo szybko sprawdzić czy wybrany przez nas odkurzacz jest dostępny w którymś ze sklepów w naszej najbliższej okolicy i dodatkowo będziemy mogli zaoszczędzić na kosztach wysyłki.