NWS Multicutter 1451-49VDE-180 Krośniewice
- izolowane vde- - do cięcia twardych i miękkich drutów - do zdejmowania izolacji kabli od ø 8 mm do ø 13 mm - do drutów i skrętek do maks. ø 5 mm lub 10 mm² - do precyzyjnego, szybkiego i bezpiecznego zdejmowania izolacji z wszystkich kabli okrągłych - ostrza hartowane indukcyjnie - optymalna siła …
od 270,99 Najbliżej: 44 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
- izolowane vde- - do cięcia twardych i miękkich drutów - do zdejmowania izolacji kabli od ø 8 mm do ø 13 mm - do drutów i skrętek do maks. ø 5 mm lub 10 mm² - do precyzyjnego, szybkiego i bezpiecznego zdejmowania izolacji z wszystkich kabli okrągłych - ostrza hartowane indukcyjnie - optymalna siła nacisku dla łatwej pracy - ze specjalnej stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo - długość 180 mm firma nws jest wiodącym na świecie producentem profesjonalnych narzędzi ręcznych takich jak kombinerki, obcinaczki, szczypce itp. przedsiębiorstwo powstało w niemczech w 1973 roku i na przestrzeni lat dało się poznać jako stabilny i pożądany partner dla wymagających użytkowników, przemysłu i warsztatu. w trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości produkty nws są wytwarzane wyłącznie w niemczech a ich jakość stała się znakiem rozpoznawczym marki. każdy etap produkcji nws jest bardzo rygorystycznie kontrolowany. proces wytwarzania jest zgodny a nawet przewyższa najostrzejsze europejskie standardardy i normy min. din iso 9001 czy vde- din en 60900. narzędzia nws wygrywają w rankingach przeprowadzanych przez poczytne magazyny zajmujące się branżą narzędziową lub majsterkowaniem jak np.selbst ist der mann. produkty nws są objęte 5-letnią gwarancją. . - izolowane vde-- do cięcia twardych i miękkich drutów- do zdejmowania izolacji kabli od ø 8 mm do ø 13 mm- do drutów i skrętek do maks. ø 5 mm lub 10 mm²- do precyzyjnego, szybkiego i bezpiecznego zdejmowania izolacji z wszystkich kabli okrągłych- ostrza hartowane indukcyjnie- optymalna siła nacisku dla łatwej pracy- ze specjalnej stali narzędziowej, kute i hartowane olejowo- długość 180 mmfirma nws jest wiodącym na świecie producentem profesjonalnych narzędzi ręcznych takich jak kombinerki, obcinaczki, szczypce itp. przedsiębiorstwo powstało w niemczech w 1973 roku i na przestrzeni lat dało się poznać jako stabilny i pożądany partner dla wymagających użytkowników, przemysłu i warsztatu.w trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości produkty nws są wytwarzane wyłącznie w niemczech a ich jakość stała się znakiem rozpoznawczym marki. każdy etap produkcji nws jest bardzo rygorystycznie kontrolowany. proces wytwarzania jest zgodny a nawet przewyższa najostrzejsze europejskie standardardy i normy min. din iso 9001 czy vde- din en 60900.narzędzia nws wygrywają w rankingach przeprowadzanych przez poczytne magazyny zajmujące się branżą narzędziową lub majsterkowaniem jak np.selbst ist der mann. produkty nws są objęte 5-letnią gwarancją.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • NWS
Model
  • 1451-49-VDE-180
Kolor
  • Czerwone
Długość (mm)
  • 180
Informacje dodatkowe
  • Certyfikat 1000V
  • Hartowane szczęki
Rodzaj
  • Szczypce do izolacji
Opinie NWS Multicutter 1451-49VDE-180 Krośniewice
Ocena ogólna
5 na podstawie 6 opinii
  • Maciek
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    • łatwość używania
  • Sebastian
    5
    Korzystam z poprzedniej wersji od 8 lat nic się nie dzieje można czyścić wyglądają jak nowe
    • funkcjonalność
    • łatwość używania
    • wytrzymałość
  • RobertoF
    Szczypce wielofunkcyjne, bardzo dobrej jakości, ergonomiczne, izolacja 1000V, certyfikat VDE