Telewizor LED Philips 43PFS5500/12 43” FHD Krapkowice
Telewizor Philips 43PFS5500/12 43” LED FHD 60Hz DVB-T2 Dolby Audio Mały ekran. Najlepsza jakość. Wybierz jakość. Uzyskaj lepszą wartość. Zapewnij sobie jakość obrazu i dźwięku, która ma znaczenie. Dzięki kompaktowemu ekranowi, technologii Dolby Audio i lekkiej konstrukcji bez obramowania, jest to …
od 949 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis
Telewizor Philips 43PFS5500/12 43” LED FHD 60Hz DVB-T2 Dolby Audio Mały ekran. Najlepsza jakość. Wybierz jakość. Uzyskaj lepszą wartość. Zapewnij sobie jakość obrazu i dźwięku, która ma znaczenie. Dzięki kompaktowemu ekranowi, technologii Dolby Audio i lekkiej konstrukcji bez obramowania, jest to europejska jakość w cenie, która odpowiada Twoim potrzebom. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu (cale): 43 cali Wyświetlacz: LED Full HD Rozdzielczość panelu: 1920 x 1080 pikseli Natywna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Telewizja cyfrowa: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 Audio: 2.0-kanałowy Moc wyjściowa (RMS): 16 W Konfiguracja głośników: 2 głośniki szerokopasmowe 8 W Klasa energetyczna: E Lepszy obraz dzięki rozdzielczości HD Wyraźny obraz. Ostrość obrazu Pixel Plus. Dzięki wysokiej rozdzielczości i wyraźnym obrazom, ten telewizor LED pokazuje, że liczy się każdy najmniejszy szczegół. Dolby Audio dla wyraźnego, czystego dźwięku Słuchaj. Usłysz każdą chwilę. To krystalicznie czysty dźwięk Dolby Audio. Od dialogów po taniec i od momentów kina akcji po oszałamiające sceny przyrodnicze — możesz doświadczyć czystszego dźwięku w pomieszczeniach, na zewnątrz lub w podróży. Mały, inteligentny i wszechstronny. Rozmiar ma znaczenie. Mała, lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że ten inteligentny telewizor idealnie pasuje do każdej przestrzeni. Pięknie komponuje się w domu lub w podróży. Europejskie wartości wzornictwa Znalezienie wzornictwa, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb, może oznaczać wszystko. Pozbawiona obramowania obudowa. Zdefiniowany stojak. Europejska specjalistyczna wiedza. To tutaj wzornictwo, obraz i dźwięk naprawdę łączą się w mądrzejszy wybór. SPECYFIKACJA TECHNICZNA Obraz/wyświetlacz Przekątna ekranu (cale): 43 cali Przekątna ekranu (cm): 108 cm Wyświetlacz: LED Full HD Rozdzielczość panelu: 1920 x 1080 pikseli Natywna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Silnik graficzny: Pixel Plus HD Funkcje poprawy obrazu: Super Resolution, Crystal Clear, Kino domowe, ECO, Film, Gra, Własne, Standardowa Rozdzielczość wejściowa wyświetlacza Rozdzielczość – Częstotliwość odświeżania: 576p–50 Hz, 640 x 480–60 Hz, 720p–50 Hz/60 Hz, 1366 x 768–60 Hz, 1920 x 1080p–24/25/30/50/60 Hz Tuner/Odtwarzanie/Transmisja Telewizja cyfrowa: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 Wskaźnik siły sygnału: Tak Telegazeta: Telegazeta Hypertext (1000 stron) Obsługa HEVC: Tak Zastosowania multimedialne Odtwarzane formaty wideo: AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1, MPEG-1, MPEG-2, HEVC, MPEG-4 Odtwarzane formaty muzyki: MP3, WAV, AAC, FLAC Obsługiwane formaty napisów: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT Formaty odtwarzania obrazu: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF Dźwięk Audio: 2.0-kanałowy Moc wyjściowa (RMS): 16 W Konfiguracja głośników: 2 głośniki szerokopasmowe 8 W Funkcje poprawy dźwięku: Incredible Surround Silnik dźwiękowy: Podstawowy silnik dźwiękowy Łączność WiFi Liczba wejść HDMI: 2 Funkcje HDMI: Zwrotny kanał audio (ARC) EasyLink (HDMI-CEC): Przesyłanie wiązki pilota, Sterowanie dźwiękiem, Tryb gotowości, Odtwarzanie jednym przyciskiem Liczba wejść USB: 1 HDCP 2.3: Tak — wszystkie wejścia HDMI HDMI ARC: Tak, przez złącze HDMI1 EasyLink 2.0: Ustawienie zewnętrzne za pomocą interfejsu telewizora, HDMI-CEC dla telewizorów Philips/SB Obsługiwane funkcje wideo HDMI Nagrywarka z dyskiem twardym: HLG, HDR10 Karta energetyczna UE Klasa energetyczna dla SDR: E Pobór mocy w trybie wyłączenia: n.d. Tryb gotowości w sieci: 2.0 W Wykorzystana technologia panelu: LED LCD Moc Zasilanie sieciowe: 100–240 V AC, 50/60 Hz Pobór mocy w trybie gotowości: mniej niż 0,5 W Funkcje oszczędzania energii: Zegar automatycznego wyłączania, Wyłączanie obrazu (dla radia), Tryb Eco Akcesoria Akcesoria w zestawie: Przewód zasilający, 2 baterie AAA, Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa, Podstawa na biurko, Pilot, Skrócona instrukcja obsługi Design Kolor telewizora: Plastikowa czarna niska ramka Pionowa konstrukcja: Grafitowa plastikowa kostka Wymiary Odległość między 2 podstawami: 753 mm Zgodny uchwyt ścienny: 200 x 100 mm Telewizor bez podstawy (szer. × wys. × gł.): 956 x 564 x 87 mm Telewizor z podstawą (szer. × wys. × gł.): 956 x 584 x 218 mm Karton opakowania (szer. × wys. × gł.): 1045 x 650 x 133 mm Waga telewizora bez podstawy: 6,1 kg Waga telewizora z podstawą: 6,21 kg Waga wraz z opakowaniem: 8,83 kg
Specyfikacja
Dane podstawowe
Marka
  • Philips
Przekątna ekranu
  • 43 cale
Technologia
  • Full HD
Rozdzielczość ekranu
  • 1920x1080
Zastosowane technologie
  • Pixel Plus HD
Tuner
  • DVB-C
  • DVB-S
  • DVB-S2
Standard kodowania
  • H.264 (MPEG-4 AVC)
Rodzaj ekranu
  • Prosty
Model
  • <p>43PFS5500/12</p>
Rodzaj matrycy
  • LED
Częstotliwość odświeżania
  • 60 Hz
Tryb HDR
  • Nie
Smart TV
  • Nie posiada
Komunikacja
  • Brak
DLNA
  • Nie
Ilość złącz HDMI
  • 2
Ilość złącz USB
  • 1
Klasa energetyczna
  • E
Klasa efektywności energetycznej w trybie SDR
  • E
Pobór mocy
  • 41 W
Pobór mocy w trybie czuwania
  • 0,5 W
Standard VESA
  • 200x100
Opinie Telewizor LED Philips 43PFS5500/12 43” FHD Krapkowice