Mean well DC-DC RSD-200B-24 200W 8.4A rsd200b24 Krapkowice
RSD-200B-24 Przetwornica 200W 14.4~33.6V-24V 8.4A Przemysłowe zasilacze, przetwornice i ładowarki Firma Mean Well Enterprises Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów urządzeń zasilających na świecie. Posiada ona 5500 standardowych modeli w ofercie oraz bazuje na ponad 35 letnim doświadczeniu …
od 369 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
RSD-200B-24 Przetwornica 200W 14.4~33.6V-24V 8.4A Przemysłowe zasilacze, przetwornice i ładowarki Firma Mean Well Enterprises Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów urządzeń zasilających na świecie. Posiada ona 5500 standardowych modeli w ofercie oraz bazuje na ponad 35 letnim doświadczeniu w projektowaniu, tworzeniu oraz zaopatrywaniu klientów w urządzenia zasilające. Firma Mean Well oferuje klientom kompleksowe oraz niezawodne rozwiązania do bardzo szerokiej gamy zastosowań. SHEMECK jest autoryzowanym subdystrybutorem produktów Mean Well w Polsce. Ze względu na pojawiające się wątpliwości w zakresie zasilaczy Mean Well, informujemy, że firma Mean Well produkuje zasilacze wyłącznie pod swoim znakiem handlowym, bez powiązania z innymi znakami towarowymi. Przetwornice jednowyjściowe RSD zgodne z normą EN50155 szeroki zakres napięcia wejściowego 2:1 izolacja we/wy 4000VDC zabezpieczenia: przepięciowe, przeciwzwarciowe, przeciążeniowe zabezpieczenie termiczne (brak w RSD-100) zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją wejścia niski profil 1U chłodzenie w otwartym obiegu powietrza wbudowane ograniczenie stałoprądowe temperatura pracy od -40~+70°C niskie koszty wysoka niezawodność zgodność z normą kolejową EN50155 kondensatory o podwyższonej żywotności i odporności termicznej 105°C 3 lata gwarancji Przetwornice jednowyjściowe SD szeroki zakres napięcia wejściowego 2:1 izolacja we/wy 1500VDC (2000VDC SD-15) zabezpieczenia: przepięciowe, przeciwzwarciowe, przeciążeniowe wbudowany filtr EMI, niski poziom tętnień i szumów chłodzenie w otwartym obiegu powietrza regulacja napięcia wyjściowego w niewielkim zakresie temperatura pracy od -10~+60°C niskie koszty wysoka niezawodność zgodność z wieloma normami i certyfikatami możliwość instalacji na szynie DIN (za pomocą przystawek) 2 lata gwarancji przetwornica 200W 14.4~33.6V-24V 8.4A Dane techniczne: Model SD-200B-24 Wejście 19~36V Wyjście 24V, 0~8.4A Zakłócenia 150mV Wydajność 85% Wymiary 215x115x50mm