Kenwood KFC-E170P Krapkowice
GŁOŚNIKI KENWOOD KFC-E170P 165MM 16,5CM 300W ZESTAW BASOWE + WYSOKOTONOWE KOMPLET GŁOŚNIKÓW SAMOCHODOWYCH 165MM - SYSTEM ODSEPAROWANY KENWOOD KFC-E170P Główne cechy: Markowe, oryginalne głośniki KENWOOD Moc szczytowa 250W Woofery basowe w rozmiarze 165mm Tweetery wysokotonowe wysokiej jakości …
od 169 Najbliżej: 22 km
Liczba ofert: 7
Oferta sklepu
Opis
GŁOŚNIKI KENWOOD KFC-E170P 165MM 16,5CM 300W ZESTAW BASOWE + WYSOKOTONOWE KOMPLET GŁOŚNIKÓW SAMOCHODOWYCH 165MM - SYSTEM ODSEPAROWANY KENWOOD KFC-E170P Główne cechy: Markowe, oryginalne głośniki KENWOOD Moc szczytowa 250W Woofery basowe w rozmiarze 165mm Tweetery wysokotonowe wysokiej jakości Oryginalne maskownice w zestawie Kondensatory do podziału pasma w zestawie Pasmo przenoszenia 30Hz - 22kHz Impedancja 4 Ohm Głębokość montażowa wooferów - 44 mm ZESTAW ZAWIERA DWA GŁOŚNIKI WOOFERY 165MM DWA GŁOŚNIKI TWEETERY WYSOKOTONOWE DWIE ZWROTNICE - kondensatory w przewodach DWIE MASKOWNICE KOMPLET AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH GALERIA SOLIDNE I MARKOWE GŁOŚNIKI - W NASZEJ OPINII TO JEDNE Z CIEKAWSZYCH SYSTEMÓW GŁOŚNIKOWYCH W TYM BUDŻECIE RENOMOWANA MARKA SPECJALIZUJĄCA SIĘ W PRODUKCJI WYSOKIEJ JAKOŚCI CAR AUDIO Głośniki KENWOOD projektowane są z myślą o precyzji i doskonałej reprodukcji dźwięku. Wykorzystują zaawansowane materiały i technologie, takie jak wytrzymałe membrany, wysokowydajne cewki, a także specjalne układy filtrowania, które minimalizują zniekształcenia i zapewniają czystość dźwięku. BOGATY ZESTAW AKCESORIÓW Maskownice z metalowej siatki z logiem KENWOOD. Tweetery z adapterami do montażu wpuszczanego w fabryczne wgłębienia w samochodzie lub w dowolnym miejscu na desce. Szablon (wycinany z opakowania) dla poprawnego i ułatwionego montażu głośnika 165mm w niestandardowym miejscu. Wsuwki i wkręty mocujące. Przewody głośnikowe z kondensatorami, dwa komplety po 135 cm każdy. SPECYFIKACJA Głośniki samochodowe 165/170 mm - zestaw odseparowany W zestawie maskownice Moc szczytowa: 300W Moc ciągła: 40W (RMS) Skuteczność : 92 dB Pasmo przenoszenia: 40Hz – 22kHz Impedancja: 4.0 Ω Głębokość montażowa woofera - 44 mm Długość przewodów głośnikowych dołączonych do zestawu - 135 cm ZESTAW ZAWIERA DWA GŁOŚNIKI WOOFERY 165MM DWA GŁOŚNIKI TWEETERY WYSOKOTONOWE DWIE MASKOWNICE DWIE ZWROTNICE - kondensatory w przewodach KOMPLET AKCESORIÓW MONTAŻOWYCH
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Kenwood
Rodzaj
  • Średnica 17cm
Moc znamionowa RMS
  • 40 W
Kod producenta
  • 1_604114
Kształt
  • Owalny
Rozmiar
  • 170 mm
Konstrukcja
  • Jednodrożne
Skuteczność
  • 90 dB
Impedancja znamionowa
  • 4 Ohm
Moc muzyczna PMPO
  • 300 W