HOLZMANN Trak taśmowy z silnikiem benzynowym BBS 810 SMART 400V Krapkowice
Trak taśmowy HOLZMANN BBS810SMART 400V jest specjalnie zaprojektowany do cięcia miękkiego, twardego, suchego, surowego lub zamrożonego drewna, o długościach zgodnych ze specyfikacją maszyny. Trak taśmowy z silnikiem benzynowym HOLZMANN BBS810SMART 400V długość cięcia zależna od liczby przedłużeń (w …
od 15 994 Najbliżej: 29 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Trak taśmowy HOLZMANN BBS810SMART 400V jest specjalnie zaprojektowany do cięcia miękkiego, twardego, suchego, surowego lub zamrożonego drewna, o długościach zgodnych ze specyfikacją maszyny. Trak taśmowy z silnikiem benzynowym HOLZMANN BBS810SMART 400V długość cięcia zależna od liczby przedłużeń (w wersji podstawowej: 3,2 m) możliwość cięcia różnych rodzajów drewna tą samą taśmą tnącą solidna i wolna od skręceń konstrukcja niski poziom wymaganej konserwacji łatwa obsługa masywne żeliwne koło napędowe precyzyjna prowadnica mimośrodowy system mocowania ręczna regulacja wysokości (grubości) ręczny posuw cięcia W zakresie dostawy: 1x taśma tnąca Dane techniczne: Moc silnika S1: 7500 W Napięcie: 400 V / 50 Hz Wymiary: 4260 x 1950 x 1900 mm Wymiary taśmy tnącej: 4015 x 34 x 1,1 Prędkość taśmy tnącej: 1080 m/min Średnica koła: Ø 475 mm Maks. średnica kłody: Ø 810 mm Maks. szerokość obrabianego elementu: 720 mm Standardowe przedłużenie: 2 m Grubość rzazu: 1,5 - 2,2 mm Poziom mocy akustycznej: 98 dB (A) Poziom ciśnienia akustycznego: 89 dB(A) Wymiary wysyłki (szer. x dł. x wys.): 645 x 2270 x 880 mm Waga: 368 kg
Specyfikacja
Producent
  • Holzmann
Model
  • BBS 810 SMART 400V