Holzmann ED750FDQ Krapkowice
Tokarka do obróbki metalu ED750FDQ Holzmann Opis tokarki ED750FDQ firmy Holzmann Seryjnie wyposażona w posuw wzdłużny (0,05 - 0,5mm) i poprzeczny (0,02 - 0,22mm), masywna i mocna podstaw a z odlewu żeliwnego, zmienna prędkość ustawiana potencjometrem, wskaźnik prędkości na wyświetlaczy LCD, …
od 15 195 Najbliżej: 29 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Tokarka do obróbki metalu ED750FDQ Holzmann Opis tokarki ED750FDQ firmy Holzmann Seryjnie wyposażona w posuw wzdłużny (0,05 - 0,5mm) i poprzeczny (0,02 - 0,22mm), masywna i mocna podstaw a z odlewu żeliwnego, zmienna prędkość ustawiana potencjometrem, wskaźnik prędkości na wyświetlaczy LCD, wytrzymałe, indukcyjnie hartowane łoże maszyny, modny wygląd, szafka z dwoma skrzynkami, pokrywa śruby pociągowej gwarantuje długą żywotność, max średnica toczenia 250mm, szerokość łoża 135mm, przelot wrzeciona 21mm, Uchwyt wrzeciona MK3, konik MK2, do cięcia gwintów metrycznych (0,5 - 2,5mm) i calowych (8 - 56TPI). Zakres dostawy ED750FDQ Podstawa, Uchwyt 3-szczękowy Ø125mm, Stała podtrzymka, Ruchoma podtrzymka, 2x kły centrujące, Koła zmianowe, Szczęki wewnętrzne i zewnętrzne, 4-krotne uchwyty stalowe, Pokrywa śruby pociągowej, Osłona uchwytu z okienkiem, 4-szczękowa tarcza, Tarcza mocująca. Wyposażenie opcjonalne Zestaw amperomierzy 12mm, Ułożony w łożyskach stożek kulkowy, Uchwyt wiertarski, Pompa płynu chłodzenia, Różne środki miernicze, Frezarka ED 750FADQ (widoczna na zdjęciu), Dane techniczne Model ED750FDQ Obroty 100-2000 U/min Wysokość kłów 125 mm Rozstaw kłów 750 mm Moc silnika S1 1,0 PS 0,75 kW Moc silnika S6 1,4 PS 1,0 kW Napięcie zasilania 230V Prześwit wrzeciona 21 mm Waga 235 kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Holzmann
Rodzaj
  • Do drewna
Moc
  • 750 W