Zdjęcie Samsung UE40J6300 - Kraków

Samsung UE40J6300 Kraków

4,68
61 opinii
Ostatnia znana cena: 2599,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Poznaj lepiej J6300

Full HD | Wyższy poziom realizmu obrazu

Full HD w zdecydowany sposób podnosi jakość i ostrość obrazu dzięki dwukrotnie większej rozdzielczości niż standardowe telewizory HD. Telewizor dysponuje znacznie szerszą paletą barw, a żywe, soczyste kolory oraz bardziej precyzyjna dynamika obrazu dostarczają rozrywki o wyższym poziomie realizmu.

Zakrzywiony ekran dający szersze pole widzenia | Otocz swe zmysły i wkrocz w centrum akcji

Zakrzywiony ekran Full HD firmy Samsung sprawia, że czujesz się częścią tego, co oglądasz, a precyzyjnie dobrany kąt krzywizny zapewnia jak najlepsze warunki widzenia. Telewizor eliminuje dodatkowo wady tradycyjnych wyświetlaczy – dzięki zakrzywieniu każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od Ciebie, co sprawia, że obraz nie jest zniekształcony.

Auto Depth Enhancer | Poczuj głębię zakrzywionego ekranu

Dzięki funkcji Auto Depth Enhancer Twój zakrzywiony telewizor Full HD zapewniawiększe poczucie głębi, automatycznie ustawiając inne poziomy kontrastu dla poszczególnych planów obrazu. Sceny stają się mniej płaskie i upodabniając się do tego, do czego jest przyzwyczajone ludzkie oko w rzeczywistym świecie. Przygotuj się na doświadczenia wizualne tak żywe, jak nigdy dotąd.

Wide Color Enhancer Plus | Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom

Za pomocą zaawansowanego algorytmu funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plusposzerza gamę kolorystyczną i zwiększa liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, np. błękity i zielenie nie będą blaknąć, ani się przenikać. Otrzymujesz piękny, wielobarwny obraz z bogatymi kolorami i szeroką paletą odcieni.

Micro Dimming Pro | Optymalny poziom czerni i bieli, doskonale widoczne detale

Zaawansowana technologia przyciemniania ekranu Micro Dimming Pro zapewnia doskonałą widoczność detali. Każda scena wyświetlana jest z odpowiednio dobranymi ustawieniami kontrastu, koloru i ostrości, zarówno dla ciemnych jak i jasnych obszarów.

Auto Motion Plus | Ostry obraz w dynamicznych scenach

Technologia Samsung Auto Motion Plus umożliwia bardziej płynne odtwarzanie szybkich animacji i efektów specjalnych w filmach. Ruch na ekranie wydaje się ostrzejszy, bardziej precyzyjny i czysty. Obraz w dynamicznych scenach płynnie prowadzi Twój wzrok, bez chwili zawahania.

DCR | Kontrast dynamiczny Mega

Kontrast dynamiczny Mega wspiera wyświetlanie kolorów i jasność, optymalizując poziomy czerni i bieli. Dzięki temu zobaczysz na ekranie więcej szczegółów i detali.

Hyper Real Engine | Optymalizacja w czasie rzeczywistym

Nowoczesny, wydajny i dopracowany w każdym szczególe silnik Hyper Real Engine poprawia obrazy w rozdzielczości HD. Dba też o pełne wykorzystanie współpracujących technologii w celu uzyskania najlepszego efektu dla użytkownika.

Jakość obrazu

Picture Quality Index to wartość stosowana przez firmę Samsung do określenia jakości obrazu, która uwzględnia detale, rodzaj ekranu, kolor, jasność, czerń, ruch. PQI 800 oznacza dobrą jakość obrazu.

Wysoka efektywność energetyczna

Technologie zastosowane w telewizorach Samsung, w tym czujnik ECO i funkcja autowyłączania po okresie nieużywania telewizora, pozwalają uzyskać bardzo niskie zużycie prądu przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu.

Najwyższa jakość HD Audio

HD Audio w telewizorach Samsung dostarcza czysty dźwięk najwyższej jakości z efektem otoczenia brzmieniem. Odpowiednie ulokowanie wbudowanych głośników dopełnia wrażenia przestrzenności, wypełniając całe pomieszczenie.

DTS Premium Sound 5.1™ z Virtual Sound oraz Digital Dolby Plus

Dzięki zastosowanym kodekom dźwięku otrzymasz wolny od fluktuacji i zniekształceń szeroki zakres brzmienia. Od głębokich basów, poprzez naturalnie brzmiące tony średnie, aż po najwyższe, górne C operowego sopranu.

Tryby ekranu | Łatwo dopasuj ustawienia obrazu do tego, co oglądaszW łatwy sposób można dostosować obraz do oglądanego programu, na przykład:

 • W trybie filmowym - zwiększając wyrazistość, gdy otoczenie jest jasno oświetlone, lub przyciemniając ekran w ciemnym pomieszczeniu, by ograniczyć zmęczenie oczu.
 • Przechodząc do trybu gier możesz wyostrzyć obraz, zwiększając jego dynamikę.
 • W trybie sportowym dobierzesz optymalne ustawienia obrazu oraz dźwięku, automatycznie zwiększając podświetlenie, kontrast, a także nasycenie kolorów.

Wzornictwo

Wzornictwo Bottom Metalic Curved | Jakość podkreślona niebanalnym designem

 • Smukła obudowa z frezowanego metalu.
 • Bardzo wąska ramka i podstawa w kształcie litery V.
 • Wbudowana obsługa WLAN - łączenie się z Internetem bez zbędnych kabli i urządzeń zewnętrznych.
J6300 to telewizor, który chce się oglądać nawet wyłączony. Nieszablonowe wzornictwo, wyróżniające się metalizowanym, błyszczącym panelem, pięknie akcentuje zakrzywiony kształt ekranu. Delikatne, łagodnie ścięte ramki stanowią ozdobę samą w sobie, przyciągając Cię jednocześnie do samego centrum akcji.

Smart Hub - Łatwy dostęp do najnowszych filmów, seriali i dedykowanych aplikacji

Kupując telewizor Samsung uzyskujesz łatwy dostęp do aplikacji, w tym dedykowanych tylko na platformę Samsung. Od dzisiaj nie potrzebujesz już dodatkowego dekodera. Wszystko sprowadza się do pytania, jaką teraz wybrać aplikację.[1]

 • Ekskluzywna aplikacja Strefa VOD UHD z filmami w jakości 4K UHD, stale poszerzająca swoją ofertę.
 • Wyjątkowe produkcje "na żądanie", także w jakości UHD. Wybieraj między wieloma internetowymi dostawcami, w dowolnym czasie i twórz własny program telewizyjny.
 • Oglądaj filmy, teledyski, a nawet filmy IMAX 3D. Skorzystaj z dostępu do kilkunastu tysięcy tytułów, w tym części całkowicie za darmo!
 • Panel gier oferuje dostęp do ekscytującej rozrywki dla użytkowników w każdym wieku i stopniu zaawansowania - wszystko dostosowane do ekranu wysokiej rozdzielczości.

Lepszy start dnia ze Smart TV - Przegląd najważniejszych informacji

Wyobraź sobie lepszy początek dnia: telewizor Samsung uruchomi dowolny kanał w chwili, gdy włączy się alarm w Twoim telefonie, a następnie wyświetli na ekranie wybrane przez Ciebie, niezbędne informacje – kalendarz dnia, prognozę pogody, zegar. Wszystko na dużym ekranie, gdy Ty szykujesz się do wyjścia. Dobre wejście w nowy dzień dzięki funkcji Briefing on TV.[2]

Łatwe i szybkie współdzielenie treści urządzeń mobilnych z telewizorem

Samsung oferuje kilka możliwości udostępniania treści pomiędzy urządzeniami mobilnymi a telewizorem:

 • Screen Mirroring – przenoszenie ekranu urządzeń mobilnych wprost na duży ekran Twojego telewizora. Oglądaj wygodnie zdjęcia, filmy, prezentacje… co tylko zechcesz.
 • Quick Connect - Twój telewizor Samsung nawiąże połączenie ze smartfonem umieszczonym w pobliżu, wówczas na wyświetlaczu pokaże się ikona. Kliknij w nią i… gotowe! Możesz przesyłać treści bez dodatkowych aplikacji i ustawień.
 • Najnowsza aplikacja Samsung SmartView 3.0 pozwala na sterowanie smartfonem zamiast pilota do TV i przesyłanie treści z urządzeń mobilnych na ekran telewizora. Nowa aplikacja typu MultiScreen umożliwia używanie aplikacji z Twojego smartfona na dużym ekranie, poszerzając możliwość szybkiego dostępu do wszystkich Twoich ulubionych multimediów i funkcji. [3][8]

Płynne działanie i dzielenie ekranu - nie przegap nic z rozrywki

Przełączaj się pomiędzy telewizją, a filmami z internetu tak płynnie, jakbyś tylko zmieniał kanał, lub oglądaj równocześnie 2 różne programy na podzielonym ekranie (funkcja MultiLink Screen). Kiedy zechcesz kontynuować oglądanie filmu online, Samsung Smart TV wznowi go dokładnie w tym momencie, w którym przerwałeś swój seans.[4]

Intuicyjne menu nawigacyjne u dołu ekranu

Przyjazne w użyciu menu Smart TV to szybki, płynny i intuicyjny dostęp do treści dostępnych na Twoim telewizorze. Jedno wciśnięcie przycisku i lista ikon u dołu ekranu pokazuje dostępne programy TV, aplikacje i inne źródła, ułożone w kolejności od najczęściej wybieranych. Smart, prawda?

Szybki i łatwy dostęp do ulubionych treści na USB

Po prostu podłącz przenośną pamięć USB bezpośrednio do telewizora, a wszystkie treści pojawią się na ekranie bez zbędnych czynności. W ten sposób możesz też nagrywać programy telewizyjne.[7]

[1][3][6] Dostępne opcje wyboru mogą być różne w zależności od konkretnego modelu TV. Ekran pokazuje kanały dostępne tylko przez Internet. Wymagane połączenie internetowe. Mogą mieć zastosowanie opłaty za transfer danych, subskrypcję lub inne wymagane przez operatorów. Zakres użycia może być przedmiotem umów ze stronami trzecimi. Przedstawione treści, usługi TV i funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach i krajach. [2] Wymagane połączenie internetowe. Funkcje dostępne tylko z wybranymi modelami telewizorów i urządzeń mobilnych. [4] Obraz na ekranie jest tylko symulacją. Faktyczny interfejs użytkownika może się różnić. Przedstawione treści, usługi TV i funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach i krajach. Telewizor wyświetli ostatnio oglądany kanał. Funkcja jest kompatybilna tylko z wybranymi modelami telewizorów i urządzeń mobilnych. Dostępne opcje wyboru mogą być różne w zależności od konkretnego modelu TV. [5] Wymagane połączenie z internetem. Funkcja Sterowanie Głosem może być niedostępna w niektórych językach, dialektach i regionach. Działanie Sterowania Głosem zależy od języka, dialektu, wymowy i głosu użytkownika oraz poziomu hałasu w pomieszczeniu, w którym znajduje się telewizor. [7] Obraz na ekranie jest tylko symulacją. Faktyczny interfejs użytkownika może się różnić. Obsługiwane formaty to m.in. AVI, ASF, MP3, JPEG i inne. Pełna lista dostępna w instrukcji obsługi. [8] *Quick Connect - dostępny dla flagowych produktów serii GALAXY i Samsung TV 2015. **Samsung SmartView 3.0 - dostępna od sierpnia 2015 także dla pozostałych modeli GALAXY, urządzeń na systemie operacyjnym Android oraz iPhone’ów.

Smart TV na nowej platformie Tizen | Więcej, szybciej, łatwiej

Od 2015 r. telewizor Samsung bazuje na systemie operacyjnym TIZEN - więcej możliwości wyboru, zintegrowanej rozrywki, a wszystko poprzez bardziej intuicyjny dostęp do zawartości.

Procesor czterordzeniowy | Doskonała płynność wykonywania zadań

Charakteryzujący się doskonałymi parametrami procesor, umożliwia płynniejsze wykonywanie kilku zadań jednocześnie.

Rekomendowane produkty

Świetnie dobrana para
Samsung Curved UHD & Samsung Curved Soundbar

Samsung Soundbar to system audio stworzony, by uzupełniać działanie Twojego telewizora. Podłączając go bezprzewodowo do Samsung TV uzyskasz pełną moc wysokiej jakości dźwięku, w samym centrum Twojego salonu. Dzięki współgrającej, eleganckiej linii i spójnej kolorystyce, urządzenia stworzą stylistyczną jedność i harmonijnie wpasują się w otoczenie.

Warto wiedzieć

Telewizor Full HD czy 4K UHD?

Jeśli spędzasz więcej czasu na oglądaniu programów telewizyjnych, to rozdzielczość Full HD będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeżeli natomiast oglądasz dużo filmów lub często grasz i chcesz aby telewizor dostarczył Ci niesamowitych efektów wizualnych, to najlepszym wyborem będzie rozdzielczość UHD. Jednak treści w jakości 4K są na razie dość rzadko spotykane - dlatego telewizory Samsung posiadają silnik podnoszący jakość materiałów do jakości 4K (UHD Upscaling).

Czym różnią się telewizory Flat od Curved?

Ekran o zakrzywionej płaszczyźnie w telewizorach Samsung umożliwia uzyskanie większej głębi obrazu i szerszego kąta widzenia dzięki skróceniu odległości między oglądającym, a rogami ekranu. W ten sposób obraz skutecznie skupia uwagę i sprawia, że widz ma wrażenie, iż znajduje się w środku wydarzeń. Zakrzywienie ekranu redukuje również problem światła odbijanego od ekranu, które może rozpraszać oglądającego.

Jaka powinna być przekątna ekranu, żeby obraz był wyraźny?

Do tej pory konieczne było branie pod uwagę wielkości pokoju i możliwej odległości widzów od telewizora. Problem rozwiązuje telewizja wysokiej rozdzielczości - HDTV (High Definition Television). Generalnie, im wyższa rozdzielczość, tym większe zagęszczenie pikseli na każdy cal ekranu, co doprowadza obraz do wysokiej rozdzielczości (jakości HD), dzięki czemu odbiorca nawet z bliskiej odległości może widzieć wszystkie detale obrazu i intensywniej odczuwać przekaz wizualny. Najlepszą jakość obrazu uzyskujemy w telewizorach 4K, co oznacza, że możemy cieszyć się ostrym obrazem z wysokim kontrastem nawet w bardzo małym salonie.

Specyfikacja

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
 • 40"
Wymiary ekranu
 • 101 cm
Rozdzielczość
 • 1 920 x 1 080
Ultra Clear Panel
 • Nie
Zakrzywiony ekran
 • 3 000R
Procesor obrazu
 • Hypereal
PQI (Picture Quality Index)
 • 800
Dynamiczny współczynnik kontrastu
 • Mega Contrast
Micro Dimming
 • Micro Dimming Pro
Precision Black (przyciemnianie lokalne)
 • Nie
Nano Crystal Color
 • Nie
Wide Color Enhancer (Plus)
 • Tak
PurColor
 • Nie
Auto Depth Enhancer
 • Tak
Contrast Enhancer
 • Nie
Auto Motion Plus
 • Tak
Tryb filmowy
 • Tak
Obsługa trybu Natural
 • Tak
Peak Illuminator
 • Nie
Dolby Digital Plus
 • Tak
Virtual Surround
 • DTS Studio Sound
Kodek DTS
 • DTS Premium Sound 5.1
Dźwięk 3D
 • Nie
Indywidualne ustawienia dźwięku
 • Nie
Wyjście dźwiękowe (RMS)
 • 20 W (lewy: 10 W, prawy: 10 W)
Rodzaj głośników
 • 2-kanałowe (Down Firing + Bass Reflex)
Głośnik niskotonowy
 • Nie
HD Audio
 • Tak
Wallmount Sound Mode
 • Tak
Kompatybilność z Systemami Mutiroom
 • Tak
TV SoundConnect
 • Tak
Samsung SMART TV
 • Tak
Aplikacje
 • Tak
Gry
 • Nie
Multi-Link Screen
 • Nie
Skype™
 • Tak (po podłączeniu kamery)
Interakcja głosowa
 • Nie
Sterowanie głosem
 • Nie
Rozpoznawanie twarzy
 • Nie
Sterowanie gestem
 • Nie
TV to Mobile - Mirroring
 • Tak
Mobile to TV - Mirroring, DLNA
 • Tak
Samsung SMART View
 • Tak
Wireless TV On - Samsung WOL
 • Tak
Notification - BLE
 • Tak
Brief on TV
 • Tak
WiFi Direct
 • Tak
Tuner DTV
 • DVB-T / C
2 tunery
 • Nie
CI/CI+/2CI+
 • CI+ (1.3)
Tuner analogowy
 • Tak
MHP / MHEG / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV
 • HbbTV 1.0
HDMI
 • 4
USB
 • 3
Wejście komponentowe (Y/Pb/Pr)
 • 1
Wejście kompozytowe (AV)
 • 1 (w użyciu jako komponentowe Y)
Ethernet (LAN)
 • 1
Słuchawki
 • 1
Wyjście audio (minijack)
 • Nie
Wyjście audio cyfrowe (optyczne)
 • 1
Wejście RF (sygnał telewizji naziemnej/kablowej)
 • 1 / 1 (w użyciu jako naziemne)
Wyjście zewn. (RS-232C)
 • Nie
Wyjście IR
 • Nie
Gniazdo CI
 • 1
Scart
 • Nie
MHL
 • Tak
HDMI 3D Auto Setting
 • Nie
HDMI A / Return Ch. Support
 • Tak
HDMI Quick Switch
 • Nie
Obsługa adaptera WLAN
 • Nie
Wbudowany WLAN
 • Tak
Złącze Anynet+ (HDMI-CEC)
 • Tak
Wzornictwo
 • Bottom Metalic Curved
Rodzaj ramki
 • Bardzo wąska ramka
Rodzaj obudowy
 • Smukła
Kolor obudowy
 • Czarny
Efekt świetlny (dekoracja)
 • Nie
Rodzaj podstawy
 • W kształcie litery V
Możliwość obracania (prawo/lewo)
 • Nie
Samsung 3D
 • Nie
Konwerter 3D
 • Nie
Zawsze włączony
 • Tak
Wbudowana kamera
 • Nie
Procesor
 • Czterordzeniowy
Ułatwienia dostępu
 • Powiększenie / Wysoki kontrast
Technologia One Connect (jack)
 • Nie
Digital Clean View
 • Tak
Automatyczne wyszukiwanie kanałów
 • Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania
 • Tak
BD Wise Plus
 • Tak
Obsługa napisów
 • Tak
Lista kanałów USB-Clone
 • Tak
Connect Share™ (dysk twardy)
 • Tak
ConnectShare™ (USB 2.0)
 • Tak
Tryb sportowy
 • Zaawansowany
Wbudowany POP
 • Tak
Elektroniczny informator programowy (EPG)
 • Tak
Extended PVR
 • Tak
Tryb gier
 • Tak
Język OSD
 • 27 języków europejskich
Obraz w obrazie (PiP)
 • Tak
Wbudowane łącze Bluetooth HID
 • Tak
Obsługa USB HID
 • Tak
Obsługa Smart Evolution
 • Nie
Teletext (TTX)
 • Tak
Time Shift
 • Tak
Klasa efektywności energetycznej
 • A+
Czujnik eko
 • Tak
Klasa efektywności energetycznej
 • A+
Źródło zasilania
 • AC220-240V 50/60Hz
Pobór mocy (maks.)
 • 116 W
Źródło zasilania
 • AC 220-240 V 50/60 Hz
Pobór mocy (maks.)
 • 116 W
Opakowanie w mm (SxWxG)
 • 1136 x 616 x 170 mm
Set Size with Stand (WxHxD)
 • 915.9 x 599.6 x 288.0 mm
Set Size without Stand (WxHxD)
 • 915.9 x 533.6 x 104.1 mm
Opakowanie (SxWxG)
 • 1136 x 616 x 170 mm
Zestaw z podstawą (SxWxG)
 • 915,9 x 599,6 x 288 mm
Zestaw bez podstawy (SxWxG)
 • 915,9 x 533,6 x 104,1 mm
Waga brutto
 • 10,7 kg
Waga z podstawą
 • 8,6 kg
Waga bez podstawy
 • 7,6 kg
Waga brutto
 • 10,7 kg
Waga z podstawą
 • 8,6 kg
Waga bez podstawy
 • 7,6 kg
Okulary aktywne 3D (w zestawie)
 • Nie
Pilot zdalnego sterowania
 • TM1250A
Baterie (do pilota)
 • Tak
Samsung Smart Control (Included)
 • Nie
Ultra Slim Wall Mount Support
 • Nie
Mini Wall Mount Support
 • Tak
Vesa Wall Mount Support
 • Tak
Kamera (w zestawie)
 • Nie
Przedłużacz podczerwieni (w zestawie)
 • Nie
Bezprzewodowa klawiatura (w zestawie)
 • Nie
Instrukcja obsługi
 • Tak
Instrukcja w wersji elektronicznej
 • Tak
Kabel antenowy
 • Nie
Kabel zasilający
 • Tak
Kabel Slim Gender
 • Nie

Opinie Samsung UE40J6300

Ocena ogólna
4,68 na podstawie 61 opinii
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Kupiłem telewizor przez internet, kurier przywiózł na następny dzień. Wyjmujemy z pudła a tu zonk - telewizor się wygiął, kurier bił sie w piersi, że to nie w transporcie, reklamacji nie uwzględnił. Wpadłem na pomysł - położe plasko na dywanie ekranem do dołu i posiedzę na nim parę godzin może się wyprostuje, niestety nic to nie dało :-( A co mi tam, spróbuję taki krzywy pooglądać, wziąłem kilof do ręki zrobiłem kilka dzurek w ścianie i przykręciłem telewizornię. Wiadomo trochę odstaje, no ale w końcu krzywy jest. Włączyłem, zapuściłem kanały - ludziska coś niesamowitego, obraz dźwięk, intrnet, kurde blaszka tego się nie spodziewałem. Powiem wam szczerze, ja już prostego telewizora nigdy nie kupię.
  • atrakcyjny wygląd
  • doskonały dzwiek
  • zakrzywiony ekran
 • Renata
  5
  Używam telewizor dopiero od kilku dni ale muszę przyznać że, jakość obrazu jest rewelacyjna, dźwięk również w porządku. Trochę mało czytelny jest dla mnie przewodnik po programach ale to może kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie telewizor super.
 • stanislawowicz
  5
  Telewizor spełnia moje oczekiwania, wystarczająca ilość slotów USB i HDMI, opcje telewizora przejrzyste, 1gb pamięci wewnętrznej wystarcza do podstawowych aplikacji. Polecam ten model w klasie średniej.
  • jakośc obrazu
  • jakość dźwięku
 • Zana
  5
  Rewelacyjny nowoczesny telewizor za przystępną cenę. Bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku. Super, polecam wszystkim. Obraz świetny z każdego miejsca i pod różnymi kątami.
  • bardzo lekki
  • dobra wyrazistość i ostrość
  • dobre odzwierciedlenie kolorów
  • dostep do internetu
  • duża głębia obrazu
  • nowoczesny wygląd
 • Piotr W.
  4,5
  Poza jedną małą wadą "nie pełna współpraca ze smatfonem innej marki niż Samsung" jestem w pełni zadowolony z zakupu.
  • smart tv
  • wifi w standarcie
  • obsługa smartfonem innej marki