Zdjęcie Panasonic TX-50CS520E - Kraków

Panasonic TX-50CS520E Kraków

4,49
44 opinie

Dzięki obrazowi z bogatym kontrastem i łatwymi w użyciu funkcjami udostępniania telewizory CS520 wyróżniają się znakomitą jakością za przystępną cenę.

Ostatnia znana cena: 2267,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Przystępna cena i jakość w doskonałej harmonii

Dzięki obrazowi z bogatym kontrastem i łatwymi w użyciu funkcjami udostępniania telewizory CS520 wyróżniają się znakomitą jakością za przystępną cenę.

Bright Panel Plus

Sprawia, że obraz wygląda bardziej atrakcyjnie, żywo i szczegółowo
Żywość kolorów, naturalizm, ostrość i czystość — wszystko to odnosi korzyść dzięki dodatkowej jasności. Umieszczenie diod LED o wysokiej wydajności za wyjątkowo przepuszczalnym panelem LCD sprawia więc, że technologia Bright Panel Plus dodaje więcej jasności do obrazu.

Adaptacyjne przyciemnianie podświetlenia

Umożliwia oddanie zarówno głębokiej czerni w ciemnych scenach jak i wyrazistości w jasnych scenach
Telewizory z adaptacyjnym przyciemnianiem podświetlenia stale analizują otrzymywane obrazy i ciągle dostosowują moc światła, aby zapewnić optymalną jakość obrazu.

Wysoki kontrast

Ostry, wyraźny obraz i płynna gradacja
Panele o wysokim kontraście są zaprojektowane tak, aby wytwarzać zarówno głęboką czerń jak i jaskrawą biel, co sprawia, że obraz wygląda bardziej dynamicznie, kolorowo, wyraźnie i szczegółowo.

BMR IFC

Dba o to, aby sport i sceny akcji zawsze wyglądały ostro i wyraźnie
Jedną z największych słabości telewizorów LCD jest obniżenie się ich rozdzielczości i migotanie podczas wyświetlania ruchu. Funkcja BMR IFC rozwiązuje ten problem, wstawiając dokładnie obliczone nowe klatki obrazu między każdą oryginalną klatką źródłową i posługując się mechanizmem skanowania podświetlenia ekranu.

LED

System światła używany obecnie do oświetlenia obrazu w większości telewizorów LCD
Diody LED są obecnie używane w większości telewizorów LCD, ponieważ są bardziej energooszczędne i łatwiejsze do kontrolowania niż poprzednie lampy CCFL. Dzięki nim telewizory mogą także mieć cieńsze konstrukcje.

Funkcja V-Audio

Nadaje dźwiękowi bardziej realistyczne brzmienie
Funkcja V-Audio pozwala zanurzyć się w szerszą przestrzeń dźwiękową podczas oglądania telewizji dzięki połączeniu zaawansowanego przetwarzania dźwięku i kierunkowych głośników o dużym zasięgu.

Funkcja my Home Screen

Spersonalizowany dostęp do wszystkich preferowanych treści
System my Home Screen pozwala skonfigurować spersonalizowane ekrany zawierające wyłącznie łącza do ulubionych aplikacji i treści. Ponadto każdy domownik może skonfigurować własny ekran główny, znacznie przyspieszając i upraszczając sobie dotarcie do ulubionych treści.
*Pokazane aplikacje oraz ich położenie mogą różnić się od tych przedstawionych na bieżącym ekranie — użytkownik dopasowuje je zgodnie z własnymi preferencjami.

In-House TV Streaming (klient)

Oglądaj programy telewizyjne w dowolnym pomieszczeniu bez konieczności posiadania gniazda antenowego
Minęły czasy, kiedy telewizory musiały być ustawione w pobliżu gniazd antenowych. W przypadku telewizorów, które można skonfigurować jako klienty In-House TV Streaming możliwe jest strumieniowe przesyłanie do nich programów (przez sieć LAN, adaptery Power Line lub nawet Wi-Fi) po skonwertowaniu ich na sygnały protokołów internetowych przez serwer In-House TV Streaming, taki jak wysokiej klasy telewizor VIERA lub dekoder.
* Funkcja ta może nie działać w niestabilnych warunkach sieciowych lub w przypadku niektórych treści.

Przeglądarka internetowa

Razem z rodziną i przyjaciółmi ciesz się przeglądaniem internetu na dużym ekranie
Rodzina i przyjaciele już nie muszą tłoczyć się przed Twoim komputerem, jeśli chcesz podzielić się z nimi czymś znalezionym w internecie. Przeglądarki internetowe w najnowszych telewizorach firmy Panasonic obsługują strony HTML5, co oznacza, że możesz przeglądać internet na ogromnym ekranie telewizora bardzo podobnie do tego, jak robisz to na komputerze, dzięki czemu inne osoby znacznie łatwiej mogą poznać wyniki Twojego surfowania w sieci.
* Wymagane bezprzewodowe połączenie z internetem.

Aplikacje internetowe

Korzystaj z wielu różnych aplikacji na dużym ekranie telewizora
Telewizory obsługujące aplikacje internetowe mogą połączyć się z internetem i uzyskać dostęp do wielu różnych aplikacji, usług wideo na żądanie i gier przechowywanych w chmurze.
* Wymagany dostęp do Internetu. Dostępne treści mogą różnić się w zależności od produktu, modelu, lokalizacji i mogą wymagać opłaty. Dane techniczne i informacje na temat produktu mogą ulec zmianie.

Łatwe dublowanie

W prosty sposób odtwórz obraz z wyświetlacza smartfona na ekranie telewizora
Obecnie możliwe jest skonfigurowanie bezpośredniego połączenia Wi-Fi między telewizorem a smartfonem lub tabletem, aby szybko i łatwo móc odtworzyć obraz z wyświetlacza urządzenia przenośnego na dużo większym ekranie telewizora.

Wbudowany moduł bezprzewodowej sieci LAN

Ułatwia dodanie telewizora do sieci
Telewizory VIERA są wyposażone we wbudowaną funkcję Wi-Fi, aby można je połączyć bezprzewodowo z siecią domową w celu uzyskania dostępu do takich funkcji jak TV Anywhere, my Stream, przeglądanie internetu w telewizorze i aplikacje internetowe. Najnowsze telewizory VIERA mogą również "porozumieć się" z ruterem po naciśnięciu znajdującego się na nim przycisku WPS, więc nie trzeba wpisywać kodu zabezpieczającego rutera.

DLNA

Łatwa wymiana multimediów w całym domu
Dzięki technologii DLNA, która umożliwia komunikację między różnymi rodzajami urządzeń, obecnie łatwo jest skonfigurować sieć domową do wymiany zdjęć, filmów, muzyki i innych materiałów między różnymi urządzeniami, takimi jaki telewizory VIERA i tablety, w różnych pomieszczeniach.

Specyfikacja

Producent
 • Panasonic
Panel
 • Full HD
Typ panelu
 • 200Hz BMR IFC
Wysoki kontrast
 • tak
V-Audio
 • tak
Bright Panel
 • Bright Panel Plus
Adaptacyjne przyciemnianie podświetlenia
 • tak
Wbudowane Wi-Fi
 • tak
DLNA
 • tak
Aplikacje internetowe
 • tak
Przeglądarka internetowa
 • tak
Łatwe dublowanie obrazu
 • tak
In-House TV Streaming
 • klient
Interfejs użytkownika
 • my Home Screen
Udostępnianie zawartości ekranu
 • funkcja Swipe & Share
HDMI
 • 2 wejścia
USB
 • 1 wejście
Klasa energetyczna
 • A+

Opinie Panasonic TX-50CS520E

Ocena ogólna
4,49 na podstawie 44 opinie
 • Kaja
  5
  No cóż, tak wiele jest pozytywnych opinii, że tylko mogę potwierdzić to co inni napisali. Tani, dobry TV.
 • Użytkownik Ceneo
  3,5
  Dobry kontrast i czerń. Duża utrata jakości obrazu już pod niedużym kątem oglądania, szczególnie z góry gdy telewizor stoi nieco niżej (matryca VA).
 • Paweł
  5
  Po dwóch tygodniach użytkowanie oceniam produkt na bardzo dobry (w tych granicach cenowych i parametrach) zobaczymy jak dalej z wiekiem użytkowania.
 • Użytkownik Ceneo
  5
  Telewizor dobrego producenta który ma kolejną myślę zaletę niż powyżej tzn. pomyślał o podstawie wykonując ją z metalu o stabilnej konstrukcji. Poprzednie moje tv innego producenta na trójnogu krzywiło się, a nawet pękał w podstawie od ciężaru 40 cali. Jeśli chodzi o dźwięk wystarczy włączyć funkcje dodatkową w menu "dookoła" i już tv dobrze hałasuje :) Pilot czytelny, ciężki, dobrze leży w dłoni. Dobre , proste TV z fajną matrycą w delikatnej ramce. Panasonic, dobra robota !
 • Mi...
  4,5
  Mam ten telewizor od 4 miesięcy. Kupiłem go ze względu na markę i bardzo pozytywne opinie dot. obrazu. Potwierdzam, że obraz jest bardzo przyzwoity, bardzo czarna czerń (szczególnie to widać na filmach w aplikacji Youtube. Kąty widzenia są akceptowalne, tzn. jeśli np. trzy osoby na kanapie siedzą obok siebie i telewizor jest mniej więcej na wysokości wzroku i przynajmniej 2,5m od ekranu, to praktycznie dla każdego obraz jest tak samo intensywny. No i telewizor ma bardzo rozbudowane opcje obrazu i dźwięku, które można konfigurować oddzielnie dla każdego źródła sygnału (TV/HDMI1/HDMI2/AV). Musiałem nagimnastykować się żeby ustawić obraz dla zdjęć z komputera przez HDMI, ale warto było. Dźwięk typowy jak na głośniczki wbudowane w telewizor - do oglądania telewizji ujdzie, do słuchania muzyki lepiej dokupić zewnętrzne. Dużą zaletą jest nienachalny stonowany wygląd - czarny z metalizującymi akcentami w dolnej krawędzi i na podstawce. Pilot jakościowo odstaje od telewizora. Pokrywka baterii jest dosyć luźna, przyciski są z miękkiej gumy i wymagają dosyć dużego nacisku.Dodatkowo przycisk z napisem Netflix, który myli się z przyciskiem nawigacyjnym i nic się nie uruchamia po jego naciśnięciu. Ja odciąłem nożem jego górną warstwę żeby nie mylił się z przyciskiem nawigacyjnym (co było bardzo irytujące przy przeglądaniu internetu). O przeglądarce internetowej można tylko powiedzieć, że jest, bo nawigowanie po stronach to prawdziwa udręka. Strony nie przesuwają się prawie wcale albo od razu o cały ekran. Ale telewizor kupowałem z myślą o podłączeniu pc sticka przez HDMI, więc nie przywiązywałem wagi do funkcji smart. Za to samo połączenie internetowe jest stabilne (zarówno po kablu i wifi). Bez najmniejszego problemu odtwarza się w wysokiej jakości filmy w aplikacji youtube. Telewizor nie odtwarza filmów rmvb, mov i niektórych avi. Ale dla mnie to nie problem, bo do tego mam wspomnianego pc sticka. Telewizor kupiłem głównie jako źródło dobrego obrazu do urządzeń podłączanych przez HDMI i pod tym względem spełnia moje oczekiwania całkowicie, zwłaszcza w tym przedziale cenowym.
  • jakość obrazu
  • wygląd
  • wolny smart