Galakta Tidal Blades Obrońcy Rafy Kraków

4,5
1 opinia

Stań do turnieju Tidal Blades i stań się Obrońcą rafy! Za chwilka chwil rozpocznie się Wielki Turniej – wielu śmiałków, przybyło, by go wygrać! Zwycięzca, który wykaże się największa odwagą, dostąpi zaszczytu dołączenia do Ostrzy Pływu, czyli elitarnej jednostki gwardii obrońców wyspiarskiej krainy …

od 337,47 Najbliżej: 2,4 km

Liczba ofert: 3

Oferta sklepu

Opis

Stań do turnieju Tidal Blades i stań się Obrońcą rafy! Za chwilka chwil rozpocznie się Wielki Turniej – wielu śmiałków, przybyło, by go wygrać! Zwycięzca, który wykaże się największa odwagą, dostąpi zaszczytu dołączenia do Ostrzy Pływu, czyli elitarnej jednostki gwardii obrońców wyspiarskiej krainy Naviri. To spełnienie marzeń wielu śmiałków, a wygrany może być tylko jeden! Zaproś swoich przyjaciół i rodzinę do wesołej rywalizacji w fantastycznej grze planszowej Tidel Blades: Obrońcy rafy. Każdy z was wcieli się w bohatera, starającego się o dołączenie elitarnej jednostki obrońców Naviri. Pokonujcie potwory i wykonujcie zadania, by na końcu okazać się jedynym zwycięzcą! Ciekawa gra planszowa, która przyniesie masę emocji Gra planszowa Tidal Blades: Obrońcy rafy to strategia, która przypadnie do gustu wszystkim fanom bogatych w elementy i ciekawych planszówek. Przystępna i barwna stylistyka zachęci do gry, a proste zasady z dużym ładunkiem taktycznym przyciągną na dłużej. Gracze wcielą się w młodych śmiałków, którzy stają do Wielkiego Turnieju, by wygrać i stać się jednym z elitarnej gwardii Ostrzy Przypływu. Mechanika Tidal Blades: Obrońcy rafy w dużej mierze opiera się na systemie worker placement. W każdym dniu pięciodniowego turnieju nasz bohater będzie wykonywał zadania lub walczył z przeciwnikami. Każde zadanie podniesie statystyki, które w końcowej fazie zadecydują, który z kandydatów będzie należał do Tidal Blades! Wesoła rywalizacja i dużo satysfakcji z główkowania Gra planszowa Tidal Blades: Obrońcy rafy przypadnie do gustu zarówno wytrawnym znawcom gier strategicznych, jak i miłośników ciekawych rozrywek. Gra kierowana jest do osób w wieku od 14 lat i przygotowana na do 4 graczy. Zestaw bogaty jest w barwne elementy, które urozmaicają grę. Wesoła rywalizacja w przystępnej, kolorowej tematyce sprawia, że do gry Tidal Blades wraca się z przyjemnością. Gra ma tryb jednoosobowy lub wieloosobowy, dzięki czemu nada się zarówno na samotny wieczór, a także spotkanie z przyjaciółmi. Wesoły wyścig po zwycięstwo i heroiczne walki z potworami z Fałdy przyniosą naprawdę dużo pozytywnych emocji!

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Galakta
Rodzaj
 • Strategiczne
Czas gry
 • Do 2 godzin
Wiek graczy
 • od 14 lat
Minimalna liczba graczy
 • 1
Maksymalna liczba graczy
 • 4
Wydanie
 • Polskie
Popularne gry kolekcjonerskie
 • nie dotyczy

Opinie Galakta Tidal Blades Obrońcy Rafy Kraków

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,5 na podstawie 1 opinia
 • A...m
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Gra jest wydana prześlicznie, elementy są bardzo dobrej jakości. Aż chce się jak najczęściej do niej wracać. Gra może na początku przytłoczyć ale zasady są proste do zrozumienia. Gra jest bardzo losowa bo trzeba wyrzucać odpowiednie symbole na kostkach. Gra wymaga sporo miejsca do grania.
  • oprawa wizualna
  • prosta rozgrywka
  • planowanie ruchu
  • duża losowość
  • wymaga dużo miejsca