Zdjęcie Bosch VarioPerfect WLX20262PL - Kraków

Bosch VarioPerfect WLX20262PL Kraków

3,56
3 opinie

VarioPerfect - dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: wyjątkowo szybko lub bardzo oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect. Jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj EcoPerfect. Funkcja VarioPerfect pozwala …

Ostatnia znana cena: 1193,38 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Perfekcja w Twoim rytmie

VarioPerfect - dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: wyjątkowo szybko lub bardzo oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect. Jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj EcoPerfect. Funkcja VarioPerfect pozwala aktywować jeden z wariantów w rożnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać między pralką szybką a oszczędną – możesz mieć obie!

Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas podgrzewana, grzałka musi pracować z większą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem: jeśli chcesz dojechać gdzieś szybko – samochód spala więcej paliwa. Jeśli jedziesz ekonomicznie – to zajmuje więcej czasu.

Energooszczędność

Niskie zużycie wody i energii - pralki Bosch kupuje się na lata dlatego rozumiemy, że niskie zużycie wody i energii jest bardzo ważne. Zanim wybierzesz konkretną pralkę porównaj prawdziwe zużycie energii i wody, które jest zapisane na etykiecie energetycznej. Nasze pralki są bardzo oszczędne. Bez względu czy to dla Ciebie ważne, bo dbasz o środowisko, czy przykładasz wagę do rachunków za wodę i prąd – pomyśl ile zaoszczędzisz przez kolejnych kilkanaście lat.

Trwałość na lata

Grzałka antykorozyjna - od lat we wszystkich naszych pralkach instalujemy grzałki pokryte powłoką niklowo-cynkową, która redukuje osadzanie się kamienia. Dzięki temu pralka będzie żyła z Tobą przez lata.

Służymy pomocą

Serwis - sieć serwisów Bosch obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę, a kiedy wzywasz technika nie musisz martwic się jak dowieźć pralkę do serwisu, to on przyjedzie do Ciebie. Serwis Bosch co roku otrzymuje znak Jakości Obsługi, dla nas szczególnie ważny, ponieważ przyznają go w głosowaniu nasi Klienci. Nawet nasze urządzenia mogą się zepsuć, choć zdarza się to rzadko. Dlatego dbamy, by jakość napraw była równie wysoka, co jakość pralek. Technicy serwisu proszą naszych Klientów o wypełnienie ankiety satysfakcji, które z całej Europy wysyła się do instytutu badawczego MIFM w Monachium. Tam co roku opracowywane są wyniki. W 2012 roku w Polsce, mimo naprawy zepsutego urządzenia:
• aż 85% Klientów poleciłoby zakup naszych urządzeń;
• aż 88,6% było zadowolonych z obsługi w serwisie.

Większość drobnych usterek udaje się rozwiązać samemu w domu, po krótkim instruktażu technika. Dlatego uruchomiliśmy całodobową infolinię, czynna siedem dni w tygodniu: 801-191-534. Pod tym numerem można tez zamówić wizytę technika w domu czy kupić akcesoria do naszych urządzeń, które wysyłamy do domu.

Jak wybrać idealną pralkę?

Poradnik: skopiuj link
http://www.bosch-home.pl/poradnik.html

Dodatkowe funkcje w najlepszych modelach BOSCH!

Specyfikacja

Dane podstawowe

Producent
 • Bosch
Ładowność
 • 5 kg
Prędkość
 • 1000 obr./min.
Ładowanie
 • Od frontu
Klasa energetyczna
 • A+
Klasa wirowania
 • D
Wody na cykl
 • 38 litrów
Szerokość
 • 60 cm
Głębokość
 • 40 cm
Kolor
 • Białe

Opinie Bosch VarioPerfect WLX20262PL

Ocena ogólna
3,56 na podstawie 3 opinie
 • Rafal
  5
  Dobrze pierze, male rozmiary, przy wirowaniu nie wychodzi na spacer, krotki program prania, glosny sygnal zakonczenia prania, nie halasuje jak F-16
 • jaro
  4,5
  przewód do wody i instrukcja obsługi były schowane pod pralką !!,
 • Użytkownik Ceneo
  4
  Pralka spełnia założone funkcje. Dużą wadą są niezharmonizowane opisy programów i napisy na pokrętle .do wybierania programów. Czy to tak trudno zrobić, by ułatwić anie utrudniać obsługę pralki?